MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Kompaniya haqida

MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: I LOVE FASHION БУТИК

Brend nomi: I LOVE FASHION BUTIK

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Toshkent, Mirobod tumani, ko'chasi FIDOKOR, 4

Mo‘ljal: poliklinika № 1

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1LYUKS TUR MChJ14 м
2GEOTEXTILE XUSUSIY KORXONASI81 м
3MAROKAND PLUS MChJ86 м
4IST TELEKOM MChJ SHAHAR FILIALI138 м
5CITRIN MChJ155 м
6SELECTED BUSINESS GROUP MChJ182 м
7BARTREST SERVIS MChJ210 м
8ALEKS TELEKOM XUSUSIY KORXONASI218 м
9IROBI TECH GROUP XUSUSIY KORXONASI223 м
10HANIFA BUSINESS SOLUTION MChJ224 м
11AFSONA MAKON MChJ243 м
12BENETEK-IMPEKS MChJ243 м
13PREMIUM COFFEE SHEVCHENKO MChJ253 м
14AVTOMSAN MChJ296 м
15O'ZCONSULTSERVICE QK MChJ331 м
16ARENA SPORT GROUP MChJ346 м
17GOSGEOLINFORMCENTER DK356 м
18ELSTAB MChJ359 м
19DAVLAT GEOLOGIYA MUZEYI360 м
20MINERAL RESURSLAR INSTITUTI DK361 м
21KOINOT RADIOTEXNIKA MOLLARI XUSUSIY KORXONASI385 м
22DORI-DARMON HCP MChJ396 м
23BILIM POEZDI NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI402 м
24ISSIQLIKELEKTRLOYIHA AJ418 м
25DORI VOSITALARINI STANDARTLASH ILMIY MARKAZI MChJ420 м
26ANALYTIC PLUS MChJ422 м
27MIROBOD TUMANI HOKIMIYATI436 м
28TOSHKENT FARMATSEVTIKA INSTITUTI441 м
29MIRABAD TUMANI MADANIYAT BO'LIMI442 м
30BAHTSIZ HODISALAR BYUROSI462 м
31O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI VAZIRLAR MAHKAMASI HUZURIDAGI RESPUBLIKA YO'L JAMGARMASI468 м
32INDIGOS MAX MChJ469 м
33KONSERVIS MChJ471 м
34FORTUNA-SAVDO MChJ472 м
35O'ZBEKISTON DAVLAT SA'NAT MUZEYI472 м
36LEGALACT MChJ473 м
37O'ZDONMAHSULOT AJ475 м
38MIROBOD TUMANI 8-chi NOTARIAL IDORASI487 м
39GLOBAL-GAS MChJ492 м
40EUROASIA LOGISTIC ROAD MChJ499 м
41GAZSTROYINJINIRING MChJ506 м
42GIPROSTROYMOST MChJ512 м
43GREAT HIGHWAY SERVIS MChJ514 м
44BOSHTRANSLOYIHA AJ515 м
45MAGMA MChJ522 м
46HI-TECH BANK XUSUSIY AKSIYADORLIK TIJORAT BANK527 м
47INAGOMOV MILLIY TAOMLARI MChJ536 м
48ADLEKS-ADVOKAT ADVOKATLIK FIRMASI550 м
49QISHLOQ QURILISH BANK ATB TOSHKENT SHAHRI MINTAQAVIY FILIALI550 м
50BASILIC MChJ555 м
51FUSION FOOD MChJ568 м
52HUAWEI TECH INVESTMENT TASHKENT XK MChJ572 м
53LANISEL MChJ579 м
54ELITE FARM ORGANIC MChJ580 м
55DST SERVICE MChJ591 м
56IGEX ASIA MChJ592 м
57ANGLESEY FOOD MChJ598 м
58BRONUS MChJ616 м
59EAST STARK-TV XUSUSIY KORXONASI616 м
60HABIBULLAEVA D.M. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR621 м
61KRON TELEKOM NETVORK XUSUSIY KORXONASI621 м
62SANAR GROUP MChJ623 м
63MASHENKO D.V. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR637 м
64EASTERN OILGAS SERVICE XK MChJ655 м
65IPLUS MChJ660 м
66CYBER TRADE PORTAL MChJ662 м
67AIS TECHNO GROUP MChJ663 м
68SMILE-UZ MChJ665 м
69ATLAS LOGISTICS MChJ665 м
70AZIYA BESH SAVDO MChJ666 м
71KAMOLZODA-SERVIS STOMATOLOGIK KLINIKASI669 м
72XIZMATLAR DUNYOSI XUSUSIY KORXONASI669 м
73GLAESER-ST MChJ671 м
74ISLOHOTKONSALTSERVIS MChJ672 м
75CHINA PETROLEUM TECHNOLOGY & DEVELOPMENT CORPORATION VAKOLATXONA683 м
76ANGELS FOOD HOLDING MChJ687 м
77GLOBAL LOGISTICS SYSTEMS MChJ694 м
78DAS MARKETING MChJ695 м
79ORIENTAL UNIVERSITETI696 м
80GS1 UZBEKISTAN (EAN UZBEKISTAN) ASSOTSIATSIYASI696 м
81ELIUS MChJ698 м
82BESH-YOG'OCH MChJ699 м
83ASIA INSHURANS MChJ700 м
84ACTION GROUP NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI701 м
85ASIANA AIRLINES VAKOLATXONA702 м
86TARIX INSTITUTI O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI FANLAR AKADEMIYASI 703 м
87EFENDI CO. LTD. XK MChJ703 м
88ITALHEAT GROUP MChJ707 м
89ACTUS PRAVO ADVOKATLAR KOLLEGIYASI708 м
90BAJARUVCHI MChJ708 м
91O'ZBEKISTON SOG'LOM SAQLASH MUZEYI709 м
92AMULET-AUDIT MChJ716 м
93GRAND TOUR VOYAGE MChJ718 м
94MALON COMMERCE XUSUSIY KORXONASI719 м
95GREAT SILKROAD TOURISM MChJ719 м
96AFROSIYOB BUSINESS CENTRE QK MChJ731 м
97O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI PROKURATURASI736 м
98TOSHKENT SHAHAR XARBIY PROKURATURASI736 м
99ASTELLAS PHARMA EUROPE B.V. VAKOLATXONA736 м
100O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI FANLAR AKADEMIYASI IMMUNOLOGIYA VA INSON GENOMIKASI INSTITUTI737 м
101BABY PRO INTERNATIONAL MChJ738 м
102AFROSIYOB-KOMMUNALCHI UY-JOY MULKDORLARI UYUSHMASI744 м
103KHS GmbH TASHKENT VAKOLATXONA749 м
104UZ TRUCK AND BUS MOTORS QK MChJ767 м
105INGO-UZBEKISTAN AJ784 м
106FINCE AND TAX SOLUTIONS MChJ787 м
107PREMIUM SPORT GROUP MChJ791 м
108BERLIN-CHEMIE MENARINI GROUP VAKOLATXONA796 м
109DIALOG CONCULTING MChJ799 м
110MAXAM-UZBEKISTAN QK MChJ802 м
111DENKO MIX MChJ807 м
112ABBOTT LABORATORIES SA XK VAKOLATXONA810 м
113ADVERTISING GUIDE MChJ811 м
114KOREYA RESPUBLIKASI ELChINONASI812 м
115DAV MChJ818 м
116ANALYTICS CONSULTING MChJ818 м
117BADR PLUS MChJ821 м
118PRIMAVERA MChJ823 м
119CLIMATIC GROUP MChJ826 м
120O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI TRANSPORT PROKURATURASI826 м
121AYUBXON STOM-SERVIS MChJ828 м
122EURASIA TECHNOGROUP XUSUSIY KORXONASI841 м
123GIZA FASHION HOUSE MChJ843 м
124HOLLYWOOD STARS MChJ847 м
125MALXAM SERVIS MChJ848 м
126FLY TEAM MChJ848 м
127ALFA INVEST MChJ TOSHKENT SHAHRI BO'LIMI850 м
128MERI POPPINS MChJ852 м
129FORTUNATE PERFECT BUSINESS MChJ853 м
130DARVOZA SAVDO MChJ854 м
131MELANGE TRADE XUSUSIY KORXONASI855 м
132INDORAMA KOKAND TEXTILE QK MChJ857 м
133TOSHKENT SHAHAR HOKIMIYATINING IQTISOD BOSH BOSHQARMASI858 м
134FRANTSIYA RESPUBLIKASI ELChINONASI861 м
135KARATAU SHARAP MChJ870 м
136QULMATOVA DILDORA XAMZAYEVNA YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR873 м
137UKRAINA ELChINONASI873 м
138LIBERTY COMFORT MChJ874 м
139MIRZO BOBUR MChJ875 м
140ИП Филютович Валерия Николаевна876 м
141FOTON AJ880 м
142MUBORAK MChJ890 м
143KANSTIK MChJ891 м
144CENTRAL ASIA TRAVEL MChJ896 м
145MIRZO BOBUR MChJ897 м
146SOYUZTRANSLINK EXPEDITION MChJ903 м
147O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI XALQ TA'LIMI VAZIRLIGI904 м
148TEMIR YO'L TEXNIKA MUZEYI908 м
149AJANTA PHARMA LTD. VAKOLATXONA919 м
150USPENSKIY KAFEDRAL SOBORI927 м
151TURKIYA RESPUBLIKASI ELChINONASI931 м
152KANSLER MChJ933 м
153GLORIA MAX MChJ937 м
154ART HOUSE PRO XUSUSIY KORXONASI944 м
155LINEAR PANEL MChJ946 м
156LUX OPTIC XUSUSIY KORXONASI948 м
157AL-MAHMUD MASLAHATI ADVOKATLIK FIRMASI950 м
158LEGAL EXPERT ADVOKATLIK FIRMASI963 м
159YAPONIYA ELChINONASI969 м
160LANGO TRADING MChJ970 м
161BANAM KIM MChJ975 м
162DEM-DELUX MChJ977 м
163ASIA FORTUNA TRAVEL MChJ978 м
164O'ZBEKISTON RESPUBLIKA FANLAR AKADEMIYASI981 м
165O'ZBEKISTON TASHQI ISHLAR VAZIRLIGI981 м
166O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI EKOLOGIYANI VA TABIATNI MUHOFAZA QILISH DAVLAT QO'MITASI982 м
167GLOBAL LOGISTICS SYSTEMS MChJ983 м
168BLACK BEAR KOFI MChJ984 м
169O'Z-BOGERO XUSUSIY KORXONASI984 м
170DISTRITECH CENTRAL ASIA MChJ988 м
171EKO SPA TRIUMF MChJ991 м
172IZZ EXPRESS MChJ991 м
173BUSINESS BOOK MChJ998 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 36

O'tgan oy mobaynida (июль 2026 г.): 42

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июль 2026 г.): 180

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июль 2026 г.): 264

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 708

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR)

  • MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR qaerda joylashgan?
    MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, MIROBOD tumani, KORXOJIOTA, 4.
  • MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR telefon raqamlari?
    MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 90 8056000
  • MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR sayti manzili?
    MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR sayti manzili -
  • MARTINENKO M.I. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
CallPro
Хочу поблагодарить команду CallPro колл-центра за профессиональную работу. Операторы всегда вежливые, внимательно относятся к каждому обращению и быстро помогают решить вопросы. Отдельно хочется отметить грамотную речь, ответственность и оперативность. Благодаря их работе значительно улучшилось качество обслуживания клиентов. Рекомендую этот колл-центр как надежного партнера для бизнеса.

Vip Brand 31.07.2026 11:43:39

OZON MChJ
Я открыл первый ПВЗ в нашем поселке и как люди стали рады) не надо теперь в город ездить, все идут ко мне. Никакой конкуренции. Нанял одного сотрудника, плачу ему зп. Пока есть финансовая поддержка все получается. Хороший бизнес. Система Озона сама делает отчеты. Другой конкурент в моем поселке вряд ли откроется, потому что видно на карте Озона для Узбекистана что тут у нас уже есть ПВЗ. Выгодное дело и спокойное.

Марат 27.07.2026 08:00:37

PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

I LOVE FASHION BUTIK Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. I LOVE FASHION BUTIK: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz