SHAMS ALI MEDICAL MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: avaz8484@mail.ru

Kompaniya haqida

SHAMS ALI MEDICAL MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: SHAMS ALI MEDICAL АПТЕКА

Brend nomi: SHAMS ALI MEDICAL DORIXONA

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Toshkent, Chilonzor tumani, ko'chasi KICHIK XALKA YO'LI, 7/1

Rubrikalar

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1V.V. VAXIDOV NOMLI RESPUBLIKA MAXSUS JARROHLIK188 м
2SIFAT-BIZNES-SAVDO MChJ312 м
3DIPLOMATIC VIP AND TRAVEL SERVISE MChJ315 м
4IBRAT COMPANY MChJ394 м
5O'ZSANOATQURILISHBANK ATB CHILONZOR FILIALI454 м
6ANGLESEY FOOD MChJ467 м
7KORIFEY-AUDIT AUDIT FIRMASI472 м
8CHILONZOR TUMANI HOKIMIYATI482 м
9CHILANZAR TUMANI STATISTIKA BOSHQARMASI484 м
10XODJAEV H.H. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR497 м
11UMUMIY O'RTA TA'LIM MAKTABI №164502 м
12MIRZAXO'JAEV X.F. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR506 м
13INTEGRO RENTAL BUSINESS XK MChJ512 м
14UMUMIY O'RTA TA'LIM MAKTABI №195513 м
15DAVR BANK XUSUSIY AKSIYADORLIK TIJORAT BANK CHILANZAR FILIALI573 м
16PROFI TRAINING NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI631 м
17BISON MEDIA HOLDING MChJ696 м
18FRESKA.UZ MChJ697 м
19CHILONZOR PEDAGOGIKA KOLLEJI720 м
20SALOMATLIK-64 XUSUSIY KORXONASI726 м
21ASANTI INTERNATIONAL MChJ742 м
22BILIMINTERTRANS MChJ759 м
23AIRCUZ O'ZBEKISTON XALQARO AVTOMOBILDA TASHUVCHILAR ASSOTSIATSIYASI766 м
24ACCOUNT MASTER MChJ777 м
25ASTER IT SERVICE MChJ784 м
26VINLAD MChJ787 м
27UMUMIY O'RTA TA'LIM MAKTABI №184792 м
28ENERGOREMONT IChK792 м
29ABDUVAXIDOV D.A. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR795 м
30NIZOMIY NOMIDAGI TOSHKENT DAVLAT PEDAGOGIKA UNIVERSITETI815 м
31HAMKOR RIELT XUSUSIY KORXONASI832 м
32PROVENT AIRCOOL ENGINEERING MChJ839 м
33ALL BIZ GROUP II MChJ846 м
34EUROASIA INSURANCE QK MChJ850 м
35MASLAHAT-HARAKAT MChJ852 м
36KOMPYUTER SPEKTR MChJ858 м
37O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI DAVLAT SOLIQ QO'MITASI HUZURIDAGI KADASTR AGENTLIGI859 м
38UCH-TEPA MILLIY HUNARMANDCHILIK KASB-HUNAR KOLLEJI862 м
39DAVR MED SERVIS XUSUSIY KORXONASI863 м
40CHERSI MChJ864 м
41IZZ EXPRESS MChJ865 м
42O'ZBEKINVEST ASSISTANS SERVIS AGENTLIGI889 м
43UMUMIY O'RTA TA'LIM MAKTABI № 74897 м
44CHILONZOR SAVDO UYI MChJ898 м
45INTER CAPITAL QK MChJ906 м
46TOSHKENT SHAHAR IQTISODIY SUDI920 м
47TOSHKENT VILOYATI IQTISODIY SUDI932 м
48CHIROY-TIB MChJ937 м
49BINKAT TRADE MChJ940 м
50O' ZBEKISTON DAVLAT JAHON TILLARI UNIVERSITETI958 м
51NUR MED SERVIS MChJ971 м
52SUPER ASTRON MChJ981 м
53JASMIN ULUGBEK FARM MChJ986 м
541C-TOSHKENT MChJ992 м
55ALISHER STOM XUSUSIY KORXONASI992 м
56KATTA TANAFFUS NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI994 м
57ALTOMEDSERVIS MChJ995 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "SHAMS ALI MEDICAL MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 18

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 36

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 102

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июнь 2026 г.): 162

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 348

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (SHAMS ALI MEDICAL MChJ)

  • SHAMS ALI MEDICAL MChJ qaerda joylashgan?
    SHAMS ALI MEDICAL MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, CHILONZOR tumani, AMIR TEMUR, 7/1.
  • SHAMS ALI MEDICAL MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • SHAMS ALI MEDICAL MChJ telefon raqamlari?
    SHAMS ALI MEDICAL MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 97 9908888
  • SHAMS ALI MEDICAL MChJ sayti manzili?
    SHAMS ALI MEDICAL MChJ sayti manzili -
  • SHAMS ALI MEDICAL MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

SHAMS ALI MEDICAL DORIXONA Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. SHAMS ALI MEDICAL DORIXONA: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz