ATLAS BIZNES TUR MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: atlasbiznestour@mail.ru

Fax: 71 2414546

Kompaniya haqida

ATLAS BIZNES TUR MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: ATLAS BIZNES TUR ТУРИСТИЧЕСКОЕ АГЕНТСТВО

Brend nomi: ATLAS BIZNES TUR SAYOHAT AGENTLIGI

Adres: O'zbekiston, 100128, Toshkent viloyati, Toshkent, Shayxontohur tumani, ko'chasi LABZAK, 76, of. 54

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1DIL OMAD FARM XUSUSIY KORXONASI54 м
2GAMMA TONER TEHNOLOGY XUSUSIY KORXONASI158 м
3TOSHKENT SHAHAR IQTISODIY JINOYATLARGA QARSHI KURASHISH DEPARTAMENT MINTAQAVIY BOSHQARMASI193 м
4SHAYXONTOHUR TUMANI 3-chi NOTARIAL IDORASI227 м
5ELEKTROTEXBUTLASH-SERVIS MChJ256 м
6ASIA ALLIANCE BANK ATB SHAYHONTOHUR FILIALI267 м
7LEGES ADVOKAT ADVOKATLIK FIRMASI280 м
8GAFUR G'ULOM NOMIDAGI NASHRIOT-MATBAA UYI333 м
9MEGA CINEMA MChJ347 м
10AKTIVE IMKON TRADE XUSUSIY KORXONASI367 м
11LAKOS SERVIS MChJ386 м
12COFFEE PREMIUM KAZAKHSTAN MChJ431 м
13ASSORT CONSULT MChJ446 м
14TOSHKENT DAVLAT YURIDIK UNIVERSITETI QOSHIDAGI AKADEMIK LITSEYI460 м
15LIGHT-FLIGHT MChJ508 м
16JANGGOH NUR UY-JOY MULK SHIRKATI541 м
17ABROR PRINT OILAVIY KORXONASI544 м
18LEGION CO. XUSUSIY KORXONASI548 м
19URAMA KULCHA MChJ558 м
20O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI TRANSPORT VAZIRLIGI581 м
21O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI FANLAR AKADEMIYASI SEYSMOLOGIYA ILMIY TADQIQOT INSTITUTI587 м
22QOZOG'ISTON RESPUBLIKASI625 м
23SHAYXONTOHUR TUMANI PROKURATURASI630 м
24LABORATOIRE INNOTECH INTERNATIONAL VAKOLATXONA642 м
25OSIYO RESTORANI MChJ660 м
26SHIRIN SHAXLO XUSUSIY KORXONASI712 м
27KOJTKANPLAST MChJ718 м
28SUV TURLARI BO'YICHA RESPUBLIKA OLIY SPORT MAHORATI MAKTABI721 м
29GARANT CONSULTING GROUP MChJ737 м
30KAFOLAT AJ TOSHKENT SHAHRI FILIALI747 м
31LOGIX DISTRIBUTION TECHNOLOGIES MChJ750 м
32UMRAH MChJ785 м
33AVTOKOMPLEKT GROUP MChJ806 м
34TOSHKENT GIDROMETEOROLOGIYA KASB-HUNAR TEXNIKUM813 м
35GRANT THORNTON MChJ827 м
36GRUNDFOS PUMPEN VERTRIEB Ges.m.b.H VAKOLATXONA835 м
37SHAHARSOZLIK FAOLIYATINI AXBOROT BILAN TA'MINLASH MARKAZI853 м
38WEB MEDIA GROUP MChJ855 м
39REAL SCIENCE NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI857 м
40GULSHAN STOM XUSUSIY KORXONASI868 м
41ASKDOCTOR MChJ904 м
42MIKROBIOLIGIYA ILMIY TADQIQOT INSTITUTI915 м
43SHAYXONTOHUR TUMANI STATISTIKA BOSHQARMASI916 м
44NGMTOOLS MChJ916 м
45MASHPRINT EXKLUZIV MChJ921 м
46LUX GOODS XUSUSIY KORXONASI927 м
47ALFA INVEST MChJ932 м
48MUZEI OLIMPISKOI SLAVI944 м
49SHAYXONTOHUR TUMANI HOKIMIYATI975 м
50VINOLAR MARKAZI MChJ976 м
51DZK-SM MChJ980 м
52DELTA PRO SERVIS MChJ988 м
53MANZARA CHIROY MChJ999 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "ATLAS BIZNES TUR MChJ"

Shu oy mobaynida (август 2026 г.): 0

O'tgan oy mobaynida (июль 2026 г.): 78

3 oy mobaynida (июнь 2026 г. - июль 2026 г.): 240

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июль 2026 г.): 516

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1152

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (ATLAS BIZNES TUR MChJ)

  • ATLAS BIZNES TUR MChJ qaerda joylashgan?
    ATLAS BIZNES TUR MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, SHAYXONTOHUR tumani, 100128, 76, of. 54.
  • ATLAS BIZNES TUR MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ATLAS BIZNES TUR MChJ telefon raqamlari?
    ATLAS BIZNES TUR MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2414151
  • ATLAS BIZNES TUR MChJ sayti manzili?
    ATLAS BIZNES TUR MChJ sayti manzili -
  • ATLAS BIZNES TUR MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
CallPro
Хочу поблагодарить команду CallPro колл-центра за профессиональную работу. Операторы всегда вежливые, внимательно относятся к каждому обращению и быстро помогают решить вопросы. Отдельно хочется отметить грамотную речь, ответственность и оперативность. Благодаря их работе значительно улучшилось качество обслуживания клиентов. Рекомендую этот колл-центр как надежного партнера для бизнеса.

Vip Brand 31.07.2026 11:43:39

OZON MChJ
Я открыл первый ПВЗ в нашем поселке и как люди стали рады) не надо теперь в город ездить, все идут ко мне. Никакой конкуренции. Нанял одного сотрудника, плачу ему зп. Пока есть финансовая поддержка все получается. Хороший бизнес. Система Озона сама делает отчеты. Другой конкурент в моем поселке вряд ли откроется, потому что видно на карте Озона для Узбекистана что тут у нас уже есть ПВЗ. Выгодное дело и спокойное.

Марат 27.07.2026 08:00:37

PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

ATLAS BIZNES TUR SAYOHAT AGENTLIGI Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. ATLAS BIZNES TUR SAYOHAT AGENTLIGI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz