/SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI

SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Kompaniya haqida

SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: SAPERCHILAR ТЧСЖ

Brend nomi: SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Toshkent, Mirobod tumani, ko'chasi MIROBOD, 27/3

Kalit so'zlar

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

№NomiMasofa
1SOYUZTRANSLINK EXPEDITION MChJ144 м
2PREMIUM SPORT GROUP MChJ219 м
3GLORIA MAX MChJ223 м
4FOTOEFFEKT MChJ278 м
5ITALHEAT GROUP MChJ310 м
6PAXTASANOAT ILMIY MARKAZI AJ349 м
7KANSLER MChJ353 м
8ATROF-MUHITNI MUHOFAZA QILISH SOHASIDA ANALITIK NAZORATGA IXTISOSLAShGAN MARKAZI 373 м
9QULMATOVA DILDORA XAMZAYEVNA YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR395 м
10GIZA FASHION HOUSE MChJ421 м
11EAST STARK-TV XUSUSIY KORXONASI432 м
12LANISEL MChJ449 м
13O'ZAGROSANOATLOYIHA MChJ481 м
14BANAM KIM MChJ482 м
15ELGA XIZMAT MIROBOD MChJ486 м
16DST SERVICE MChJ513 м
17IMKONIYATI CHEKLANGAN BOLALAR UCHUN 25-chi SONLI IXTISOSLASHGAN MAKTAB 514 м
18FUSION FOOD MChJ518 м
19O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI XALQ TA'LIMI VAZIRLIGI522 м
20ANGELS FOOD HOLDING MChJ573 м
21A-NIKA MChJ578 м
22TOSHKENT FARMATSEVTIKA INSTITUTI607 м
23ADVERTISING GUIDE MChJ610 м
24DORI VOSITALARINI STANDARTLASH ILMIY MARKAZI MChJ618 м
25MARCO POLO TRANSPORTATION MChJ625 м
26KHS GmbH TASHKENT VAKOLATXONA629 м
27HIGH STAND TOURS MChJ629 м
28GLOBAL-GAS MChJ658 м
29MYUNG SUNG PLACON VAKOLATXONA668 м
30BERLIN-CHEMIE MENARINI GROUP VAKOLATXONA670 м
31GLOBAL LOGISTICS SYSTEMS MChJ673 м
32FAYSEL KONSTRUKTION LOGISTIK MChJ689 м
33O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI VAZIRLAR MAHKAMASI HUZURIDAGI RESPUBLIKA YO'L JAMGARMASI700 м
34O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI BANDLIK VA MEHNAT MUNOSABATLARI VAZIRLIGI717 м
35DAVR BANK XUSUSIY AKSIYADORLIK TIJORAT BANK YAKKASAROY FILIALI718 м
36KEY SOLUTIONS MChJ753 м
37OCEAN-SEEFOOD MChJ762 м
38CORRIDA FOOD OILAVIY KORXONASI763 м
39ASIA ADVENTURES MChJ774 м
40INGO-UZBEKISTAN AJ779 м
41ISSIQLIKELEKTRLOYIHA AJ787 м
42BANGLADESH XALQ RESPUBLIKASI ELChINONASI799 м
43KOREYA RESPUBLIKASI ELChINONASI817 м
44AFSONA MAKON MChJ829 м
45DARVOZA SAVDO MChJ833 м
46O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI IIV MODDIY-TEXNIK VA HARBIY TA'MINOTI BOSHQARMASI834 м
47MIROBOD TUMANI 8-chi NOTARIAL IDORASI848 м
48SADA MChJ849 м
49ART HOTELS MChJ878 м
50PREMIUM COFFEE SHEVCHENKO MChJ887 м
51DISTRITECH CENTRAL ASIA MChJ889 м
52MINERAL RESURSLAR INSTITUTI DK919 м
53MITSUI & CO., LTD. VAKOLATXONA920 м
54DAVLAT GEOLOGIYA MUZEYI923 м
55GOSGEOLINFORMCENTER DK924 м
56ELSTAB MChJ925 м
57RESPUBLIKA IXTISOSLASHTIRILGAN XOREOGRAFIYA MAKTAB INTERNATI936 м
58LEGAL FORCE MChJ974 м
59MALAYZIYA ELChINONASI979 м
60LINEAR PANEL MChJ992 м
61ANDIJONKABEL QK AJ995 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI"

Shu oy mobaynida (октябрь 2026 г.): 114

O'tgan oy mobaynida (сентябрь 2026 г.): 90

3 oy mobaynida (август 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 186

Yarim yil mobaynida (май 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 390

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 642

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI)

  • ❓ SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI qaerda joylashgan?
    SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, MIROBOD tumani, KONCHILAR, 27/3.
  • ❓ SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ❓ SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI telefon raqamlari?
    SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2563953
LEGAL DOCS
Спасибо команде LEGAL DOCS за помощь с оформлением документов для использования за рубежом. Всё объяснили понятным языком, подсказали необходимые этапы и внимательно отнеслись к моему вопросу.

Guli 17.10.2026 04:37:06

OZON MChJ
В бизнесе с Озоном мне понравилось что компания поддерживает. Озон безплатно дал все инструкции для Узбекистана, материалы для оформления, даже световую вывеску. Она должна гореть 24 часа, это условие. Но электричества много не ест и видна день и ночь. Это реклама. Народ со всех соседних улиц приходит, достаточно много заказов в последнее время. Сейчас уже пятый месяц как я веду этот бизнес. Получаю 4,6 процентов с заказов и еще за возвраты.

Арлан 11.10.2026 18:06:57

MAG PROJECTING
Профессионалы своего дела. Спасибо за грамотную работу и профессиональный подход

Rahim 10.10.2026 16:19:42

OZON MChJ
Я не понимал как вести такой бизнес, но у Озона для всех партнеров есть обучение, вебинары и помощь регионального менеджера в Узбекистане. Всю информацию изучил, подготовился и начал искать помещение. Уже понимал что подойдет а что нет. Смотрел на карту на сайте компании чтобы не снять рядом с конкурентами. Потом также по инструкции сделал недорогой ремонт и купил мебель. Все требования прошел и уже работаю. Люди идут, доход пока не очень большой, но с каждым месяцем увеличиватеся. Работать нравится)

Нодир 06.10.2026 10:46:57

AI CAPITAL FACTORY
AI Capital Factory helped us automate our customer qualification process and business operations by building an ERP system for us.

Red Keds 03.10.2026 06:07:09

SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. SAPERCHILAR UY-JOY MULK SHIRKATI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz