ELECTRO REM STROY MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: neo.ikrom@rambler.ru

Kompaniya haqida

ELECTRO REM STROY MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: ELECTRO REM STROY МАГАЗИН

Brend nomi: ELECTRO REM STROY DO'KON

Adres: O'zbekiston, 100057, Toshkent viloyati, Toshkent, Olmazor tumani, ko'chasi USTA SHIRIN, 136

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1ELEKTROTA'MINOT OILAVIY KORXONASI13 м
2BIRJASERVISBUTLASH MChJ13 м
3ELEKTRASBOBSAVDO MChJ18 м
4BIRJASERVISKOMPLEKT MChJ20 м
5UNIVERSAL SIFAT SAVDO BIZNES MChJ23 м
6ENERGOPRIBOR MChJ27 м
7BIRJASERVISUSKUNA MChJ27 м
8ELEKTRONURSERVIS MChJ31 м
9MAISHIYTA'MINOT MChJ70 м
10ELEKTRJIHOZNUR MChJ75 м
11ENERGOUSKUNATA'MINOT MChJ78 м
12KWIK PRINT MChJ120 м
13LEADER ELECTRO TRADE MChJ125 м
14ELECTRO MAX GROUP XUSUSIY KORXONASI133 м
15BOJMET-SERVIS MChJ148 м
16INTER MET STEEL MChJ158 м
17THERMAL SYSTEMS MChJ166 м
18SOLIH TRANS TRADE MChJ177 м
19EXCLUSIVE TECHNO BUSINESS MChJ196 м
20MARKETING-SERVIS MChJ200 м
21MAGNETOPTTORG QK MChJ205 м
22KAMALAK-PRINT MChJ248 м
23JUNIOR BUSINESS-TRADE MChJ251 м
24ALFA PRINT XUSUSIY KORXONASI261 м
25BERAD MUTCO MChJ279 м
26GLOBAL FOOD MChJ282 м
27RIKOM INTER TRADE MChJ285 м
28INTERMAXSUSQURILISH MChJ291 м
29GOOD FOOD GROUP QK MChJ326 м
30TOSHKENT SHAHAR DEZINFEKTSIYA STANTSIYASI366 м
31ELEKTR TEXNIKA ANJOMLAR SAVDOSI MChJ391 м
32ECO SANTEX MChJ426 м
33GLOBAL ENERGY MChJ434 м
34HOME STYLE XUSUSIY KORXONASI450 м
35MAZALI OSH TUZI MChJ454 м
36BARAKA-YUTUQ MChJ456 м
37TOSHTEKS MChJ457 м
38MEGA TRINITY XUSUSIY KORXONASI529 м
39DORI-DARMON GARANT MChJ533 м
40BLACK MARTIN MChJ547 м
41DOMINANT SPICE PRODUCT MChJ573 м
42MUBIN PLAST XUSUSIY KORXONASI587 м
43BERUNIY TAL'K MChJ607 м
44ALFA PRINT-SERVIS XUSUSIY KORXONASI629 м
45MEHRIBONLIK KEKSALARGA SOSIAL YORDAMLASHTIRISH JAMIYATI (OLMAZOR BO'LIMI)631 м
46OLMAZOR TUMANI 9-chi NOTARIAL IDORASI642 м
47O'ZDIPTRANSHIZMAT DUK659 м
48CANDY-GOLD QK MChJ729 м
49CREDO METALL MASTER MChJ732 м
50YUGOIL LUBRICANTS MChJ780 м
51AGREGAT ZAVODI AJ785 м
52INTIL DID MChJ789 м
53MAH-DAVR-POLIMER QK MChJ837 м
54RTD-SERVIS XUSUSIY KORXONASI869 м
55OIL INVEST GROUP MChJ935 м
56BON-FARMA MChJ945 м
57KOMPRESSOR SAVDO-TA'MINOT MChJ968 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "ELECTRO REM STROY MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 18

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 48

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 168

Yarim yil mobaynida (февраль 2026 г. - июнь 2026 г.): 324

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 828

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (ELECTRO REM STROY MChJ)

  • ELECTRO REM STROY MChJ qaerda joylashgan?
    ELECTRO REM STROY MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, OLMAZOR tumani, SHAYXUOLAM, 100057, 136.
  • ELECTRO REM STROY MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ELECTRO REM STROY MChJ telefon raqamlari?
    ELECTRO REM STROY MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 90 9577692
  • ELECTRO REM STROY MChJ sayti manzili?
    ELECTRO REM STROY MChJ sayti manzili -
  • ELECTRO REM STROY MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
OZON MChJ
Сейчас у нас с женой работают уже 2 пвз в Узбекистане и курьерская франшиза. Первый открывал как уголок в своей лавке. Потратил 10 млн, решил посмотреть вдруг пойдет. Деньги думаю небольшие. Пошло хорошо. Прошел год и сейчас пвз дает денег больше, чем моя лавка. Они хорошо друг другу помогают. Покупатели узнают куда идти за посылками, люди с посылками заглядывают за фруктами-лепешками) Второй пвз открыл в тц. Там за аренду платить пришлось, но я уже знаю что это дело верное. Действовал наверняка.

Yaxnaz 28.06.2026 10:46:21

OZON MChJ
Результаты нового бизнеса лучше чем ожидала) За год уже окупила что вложила, а первая прибыль пошла на пятый месяц. Самое большое вложение было в годовую аренду. Были места дешевле, но я выбрала самое лучшее что подсказала карта для Узбекистана. Есть такая на сайте Озона, там прям показано какое место будет давать большой доход, много посетителей. Ремонт смогли сделать за 2 недели, потому что муж строитель, у него своя бригада.

Балбану Назармова 23.06.2026 17:56:32

OZON MChJ
Понравилось что требования у этой франшизы не сложные для простого человека. Конечно все равно нужны деньги но 25 млн мне хватило с головой. По аренде договорился помесячно. Смог даже поставить витрину для второго бизнеса в том же помещении, там мой брат телефоны чинит. По правилам это можно. По правилам главное что бы 2 примерочные были и вывеска на входе, которую кстати сам Озон и присылает. Для Узбекистана отличная тема. Особенно когда денег на открытие мало но дело свое начать хочется

Нурислам 15.06.2026 10:19:33

ECO PARTNER MChJ
Juda ham tez va sifatli

Aziz 13.06.2026 18:18:01

OZON MChJ
Опыта в бизнесе совсем ноль, но пвз в Узбекистане я открыл. Самый простой вариант был. 8 млн на мебель, 15 млн на ремонт. Технику взял подержаную, поток как раскручусь буду новую покупать а пока и так нормально. Помещение взял возле продуктового магазина и новых домов поэтому за посылками пошли сразу. Получается даже лучше чем думал

Руслан 11.06.2026 10:36:05

ELECTRO REM STROY DO'KON Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. ELECTRO REM STROY DO'KON: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz