RED STAR SERVIS MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: rsuz@mail.ru, lvl_uz@mail.ru

Kompaniya haqida

RED STAR SERVIS MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: RED STAR SERVIS ООО

Brend nomi: RED STAR SERVIS MChJ

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Toshkent, Yashnobod tumani, ko'chasi FARGONA YO'LI, 13/11

Kalit so'zlar

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1PROMEAT GROUP CORP MChJ3 м
2TASHKENT-TOVARNIY35 м
3PANORAMA MEDIA MChJ75 м
4SHAFFOF SERVIS QK MChJ92 м
5MILK EURO FOOD QK MChJ135 м
6AVESTA-DEK SERVIS XUSUSIY KORXONASI140 м
7EXCELLENT BROK SERVICE MChJ227 м
8DEEP CHALLENGER-EVEREST XUSUSIY KORXONASI254 м
9COLOR GRANT SERVIS MChJ276 м
10ALTA TRADE MChJ277 м
11ASR MChJ285 м
12DESK FORM MChJ293 м
13ARGUMENTY I FACTY O'ZBEKISTAN MChJ302 м
14AMIR METAL GROUP XUSUSIY KORXONASI304 м
15ER TUZISH VA KO'CHMAS MULK KADASTR XIZMATI305 м
16MDF FORMATION MChJ318 м
17TECHNO VENT MChJ322 м
18OSK TEKSTIL TARIM GIDA SOGUTMA SISTEMLERI INSAAT SAN.VE TIC. LTD VAKOLATXONA323 м
19MIRZAMURATOV N.X. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR326 м
20FITO TECHNOLOGY XUSUSIY KORXONASI334 м
21PROMHOLOD TASHKENT MChJ338 м
22FERRUM ELEMENT MChJ341 м
23REIMBERGEN ENGINEERING XUSUSIY KORXONASI342 м
24O'ZAVTOSANOAT-LEASING MChJ LIZING KOMPANIYASI344 м
25POLI-BIO-MED IIChK MChJ345 м
26O'ZTEMIRYO'LKONTEYNER AJ346 м
27OMEGA AVTO POSTAVKA MChJ349 м
28AKTIV MEDIA GROUP MChJ350 м
29ZO'R TV TELEKANALI351 м
30CARGO STAR MChJ370 м
31KLEOPATRA-LUX XUSUSIY KORXONASI378 м
32AGRO OSC VAKOLATXONA411 м
33CARGO STAR MChJ412 м
34O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MUDOFAA VAZIRLIGI AVTOSOZLASH ZAVODI №14415 м
35BOLALAR MUSIQA VA SAN'AT MAKTABI №17454 м
36YO'L ELEKTR-MEXANIK USTAXONALARI MChJ456 м
37UNINTERRUPTED INFORMATION TECHNOLOGY SUPPORT XUSUSIY KORXONASI461 м
38MARKETING AND CONSULTING MChJ468 м
39FERUZ SERVIS XUSUSIY KORXONASI471 м
40INTEGRAL ASIA476 м
41CJ ICM TASHKENT MChJ477 м
42URGENCH-KOMMUNAL UY-JOY MULK SHIRKATI478 м
43AKALTINSKAYA BXL MChJ479 м
44BEST NEFT-GAZ SERVIS MChJ479 м
45UNFOLD MChJ484 м
46QO'NG'IROT KOMMUNAL UY-JOY MULK SHIRKATI486 м
47Mediofarm ЭКО (MIROBOD)502 м
48POYTAXT OIL MChJ509 м
49NATUSANA EXIM MChJ510 м
50ARINACO MChJ510 м
51GMP SYS ENG MChJ521 м
52SILICON VALLEY XUSUSIY KORXONASI534 м
53ORIENT LOGISTICS CENTER QK MChJ549 м
54ANGEL LUXE TRADE MChJ556 м
55TEMIR YO'L TEXNIKA MUZEYI563 м
56COLIBRI SHIPPING LOGISTICS MChJ567 м
57O'ZVAGONTA'MIR AJ570 м
58RESPUBLIKA TERI-VENEROLOGIYA KLINIK SHIFOXONASI575 м
59X.SULEYMANOVA NOMIDAGI SUD EKSPERTIZA RESPUBLIKA MARKAZI588 м
60EL-NUR-OSIYO XUSUSIY KORXONASI601 м
61BEST PROMOTION TRADE MChJ603 м
62DIALOG CONCULTING MChJ603 м
63CLIMATIC GROUP MChJ613 м
64PBS IMPEX XUSUSIY KORXONASI613 м
65GOLD MAX MAGUS MChJ615 м
66PANORAMA-BROK XUSUSIY KORXONASI616 м
67MARKAZSHAROBSAVDO MChJ620 м
68MASTER MEDIA PRODUCTION & BROADKAST MChJ622 м
69DARAKCHI INFORM SERVIS MChJ623 м
70UNIVERSAL BANK ATB TOSHKENT BO'LIMI624 м
71ASIA FORTUNA TRAVEL MChJ629 м
72TEMIR YO'L QON QUYISH STANSIYASI630 м
73BEAUTY ITALIA MChJ635 м
74CREDIT EXPRESS ELECTRONICS MChJ636 м
75GALLA-ALTEG AJ638 м
76IZZ EXPRESS MChJ677 м
77GLOBAL LOGISTICS SYSTEMS MChJ678 м
78MBN COMPANY MChJ681 м
79EXTRA OIL GROUP XUSUSIY KORXONASI681 м
80ALOQA BO'LIMI № 60696 м
81GIDRO PUMP SERVIS XUSUSIY KORXONASI701 м
82MANZARA-ELEKTRONIKA MChJ703 м
83NUKUS KOMMUNAL UY-JOY MULK SHIRKATI707 м
84ACTUS PRAVO ADVOKATLAR KOLLEGIYASI708 м
85ACTION-MCFR MEDIA GURUHI MChJ712 м
86INVEST XOMASHYO MChJ715 м
87INVESTXOMASHYO MChJ716 м
88DORI-DARMON DORIXONA №14 AK717 м
89COMZA-CYFRAL SERVICE MChJ717 м
90SUMMERTIME HAPPINESS MChJ717 м
91XITOYCHA LAZZATI MChJ724 м
92TONG-KOMMUNAL SERVIS UY-JOY MULK SHIRKATI737 м
93DENKO MIX MChJ738 м
94MOVAROUNNAHR MAHALLA QO'MITASI738 м
95EURASIA TECHNOGROUP XUSUSIY KORXONASI743 м
96FALCON ADVOKATLIK FIRMASI745 м
97ARM STEK MChJ750 м
98BAJARUVCHI MChJ751 м
99O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI TRANSPORT PROKURATURASI754 м
100PILGRIM TRAVEL SYSTEM XUSUSIY KORXONASI754 м
101MASHENKO D.V. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR757 м
102PAPER WORLD MChJ764 м
103MING O'RIK NAFAS UY-JOY MULK SHIRKATI764 м
104BRONUS MChJ773 м
105TOSHKENT MEHMONXONA XO'JALIGI KASB-HUNAR TEHNIKUMI775 м
106YUNUS MEBEL XUSUSIY KORXONASI776 м
107MEGA STAR LADY MChJ780 м
108DINVEST CONSULT MChJ782 м
109AERO DYNAMIC GROUP XUSUSIY KORXONASI790 м
110SHOMIRZIYO GROUP MChJ801 м
111CONCORD ALLIANCE MChJ805 м
112O'ZBEKISTON BIBLIYA JAMIYATI808 м
113UZAUTO MOTORS AJ809 м
114CONSTANT TRADING MChJ810 м
115FLOWERY FLY SERVICE MChJ814 м
116TERMO SET MONTAJ MChJ815 м
117BOLALAR STOMATOLOGIYA POLIKLINIKASI №7816 м
118AYUBXON STOM-SERVIS MChJ821 м
119SURASAN TASHKENT MChJ821 м
120GATEWAY KOREA MChJ821 м
121LILEN KOMMUNAL UY-JOY MULK SHIRKATI822 м
122LEARNING POWER NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI824 м
123GROSS AJ SUG'URTA KOMPANIYASI824 м
124MIROBOD TUMANI MADANIYAT MARKAZI828 м
125BCD TRAVEL MChJ828 м
126YXB MIROBOD TUMANI838 м
127FORVARD GAZ SERVICE XUSUSIY KORXONASI848 м
128XROM MChJ848 м
129CA DISTRIBUTION MChJ858 м
130TEXNO-ALF NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI863 м
131INTER MEDIA RECORDS MChJ863 м
132GABUS QK MChJ867 м
133DIMURIN A. A. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR870 м
134BOLALAR BOG'CHASI №247871 м
135TRANSFERRA MChJ874 м
136MOVAROUNNAHR KOMMUNAL SERVIS UY-JOY MULK SHIRKATI875 м
137FABIS RESTORAN-BAR877 м
138WEALTH INVESTMENT OPPORTUNITIES MChJ878 м
139MOSHTABIB KOMMUNAL UY-JOY MULKDORLARI UYUSHMASI882 м
140ALVANTRA SAVDO MChJ884 м
141TOSHKENT DON MAHSULOTLARI AJ885 м
142DAS MARKETING MChJ887 м
143SVET DOBRA XUSUSIY KORXONASI892 м
144YAPONIYA ELChINONASI892 м
145NEW LIFE INSURANCE SK MChJ893 м
146ASIA INSHURANS MChJ894 м
147ART MODELS AND EVENT GROUP MChJ898 м
148ISHONCH TEXNO MChJ900 м
149SHIROKIY FORMAT MChJ902 м
150ASU TRADING GROUP MChJ908 м
151O'ZSANOATQURILISHBANK ATB MIROBOD FILIALI914 м
152INTEGRAL TRANS MChJ916 м
153GREAT SILKROAD TOURISM MChJ916 м
154REZOLYUT TRANS TRADING MChJ918 м
155ALIN BUSINESS XUSUSIY KORXONASI920 м
156AZIAGIDROMASH MChJ920 м
157MALON COMMERCE XUSUSIY KORXONASI928 м
158AMULET-AUDIT MChJ930 м
159SBAM TRADE MChJ930 м
160LOKOMOTIV-PROEKT MChJ930 м
161O'ZBEKISTON TEMIR YO'LLARI AJ MARKAZIY KLINIK SHIFOXONASI934 м
162AFROSIYOB-KOMMUNALCHI UY-JOY MULKDORLARI UYUSHMASI935 м
163GRAND TOUR VOYAGE MChJ941 м
164CAPITAL TRUST INVEST MChJ943 м
165TEMIR YO'L YOLOVCHI SERVICE MChJ945 м
166FORTUNA-SAVDO MChJ945 м
167VATANPARVAR MIROBOD TUMANI UK946 м
168INTERNATIONAL INVESTMENT FINANCIAL COOPERATION MChJ946 м
169INDIGOS MAX MChJ950 м
170UZRAILWAYS SERVIS MChJ957 м
171O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI TRANSPOR VAZIRLIGI HUZURIDAGI TEMIR YO'LLARDA YUK VA YO'LOVCHILAR TASHISH XAVFSIZLIGINI NAZORAT QILISH INSPEKTSIYASI961 м
172MA'NAVIYAT NASHRIYOTI962 м
173SLOVENIYA QIROLLIGI KONSULLIGI964 м
174O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI ICHKI ISHLAR VAZIRLIGI MARKAZIY POLIKLINIKASI964 м
175BSO RADUGA MChJ966 м
176MARKAZIY HARBIY UNIVERMAG DUK967 м
177TEXTRADE MChJ975 м
178O'ZBEKISTONDA SOG'LIQNI SAQLASH VA ZDRAVOOXRANENIE UZBEKISTANA GAZETALAR TAHRIRIYATI980 м
179LEGAL GUIDE ADVOKATLIK BYUROSI984 м
180UKOLOV N.V. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR984 м
181O'ZBEKISTON SOG'LOM SAQLASH MUZEYI984 м
182DREAM PRODUCTION MChJ985 м
183DAVLAT ILMIY TIBBIY KUTUBXONASI988 м
184MIROBOD TUMANI ISTE'MOLCHILAR HUQUQLARINI HIMOYA QILISH JAMIYATI996 м
185GARANT GAZ GROUP MChJ996 м
186CALPET PLASTIC QK MChJ997 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "RED STAR SERVIS MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 18

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 186

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 384

Yarim yil mobaynida (февраль 2026 г. - июнь 2026 г.): 708

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1542

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (RED STAR SERVIS MChJ)

  • RED STAR SERVIS MChJ qaerda joylashgan?
    RED STAR SERVIS MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, YASHNOBOD tumani, CHO'LPON, 13/11.
  • RED STAR SERVIS MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • RED STAR SERVIS MChJ telefon raqamlari?
    RED STAR SERVIS MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 90 3177958
  • RED STAR SERVIS MChJ sayti manzili?
    RED STAR SERVIS MChJ sayti manzili -
  • RED STAR SERVIS MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
OZON MChJ
Сейчас у нас с женой работают уже 2 пвз в Узбекистане и курьерская франшиза. Первый открывал как уголок в своей лавке. Потратил 10 млн, решил посмотреть вдруг пойдет. Деньги думаю небольшие. Пошло хорошо. Прошел год и сейчас пвз дает денег больше, чем моя лавка. Они хорошо друг другу помогают. Покупатели узнают куда идти за посылками, люди с посылками заглядывают за фруктами-лепешками) Второй пвз открыл в тц. Там за аренду платить пришлось, но я уже знаю что это дело верное. Действовал наверняка.

Yaxnaz 28.06.2026 10:46:21

OZON MChJ
Результаты нового бизнеса лучше чем ожидала) За год уже окупила что вложила, а первая прибыль пошла на пятый месяц. Самое большое вложение было в годовую аренду. Были места дешевле, но я выбрала самое лучшее что подсказала карта для Узбекистана. Есть такая на сайте Озона, там прям показано какое место будет давать большой доход, много посетителей. Ремонт смогли сделать за 2 недели, потому что муж строитель, у него своя бригада.

Балбану Назармова 23.06.2026 17:56:32

OZON MChJ
Понравилось что требования у этой франшизы не сложные для простого человека. Конечно все равно нужны деньги но 25 млн мне хватило с головой. По аренде договорился помесячно. Смог даже поставить витрину для второго бизнеса в том же помещении, там мой брат телефоны чинит. По правилам это можно. По правилам главное что бы 2 примерочные были и вывеска на входе, которую кстати сам Озон и присылает. Для Узбекистана отличная тема. Особенно когда денег на открытие мало но дело свое начать хочется

Нурислам 15.06.2026 10:19:33

ECO PARTNER MChJ
Juda ham tez va sifatli

Aziz 13.06.2026 18:18:01

OZON MChJ
Опыта в бизнесе совсем ноль, но пвз в Узбекистане я открыл. Самый простой вариант был. 8 млн на мебель, 15 млн на ремонт. Технику взял подержаную, поток как раскручусь буду новую покупать а пока и так нормально. Помещение взял возле продуктового магазина и новых домов поэтому за посылками пошли сразу. Получается даже лучше чем думал

Руслан 11.06.2026 10:36:05

RED STAR SERVIS MChJ Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. RED STAR SERVIS MChJ: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz