O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: info@uzbinkas.uz

Sayt: uzbinkas.uz

Fax: 71 2441473

Kompaniya haqida

O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: РЕСПУБЛИКАНСКАЯ СЛУЖБА ИНКАССАЦИИ ЦЕНТРАЛЬНОГО БАНКА РЕСПУБЛИКИ УЗБЕКИСТАН

Brend nomi: O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Toshkent, Shayxontohur tumani, xiеbon NAVOI, 19

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1PAXTAKOR XUSUSIY KORXONASI138 м
2ALISHER NAVOIY NOMIDAGI ADABIYOT MUZEYI144 м
3TOSHKENT TELEKANALI150 м
4RESPUBLIKA TELERADIOMARKAZI DUK172 м
5O'ZBEKISTON YOSHLAR TEATRI227 м
6ANKA MChJ II252 м
7AMAZON TOUR QK MChJ287 м
8AMAZON TOUR QK MChJ310 м
9SHAYXONTOHUR TUMANI HOKIMIYATI333 м
10O‘ZBEKISTON XALQQARO ISLOM AKADEMIYASI AKADEMIK LITSEYI340 м
11GIDROMAXSUSQURILISH AJ352 м
12OMEGA GROUP MChJ355 м
13O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI SOG'LIQNI SAQLASH VAZIRLIGI360 м
14OZIQOVQATSANOATLOYIHA MChJ376 м
15DESIGN GROUP COLIBRI MChJ382 м
16INOVA SOLUTION MChJ389 м
17BURGAZSTROYSERVIS MChJ390 м
18MIKROBIOLIGIYA ILMIY TADQIQOT INSTITUTI394 м
19O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MILLIY OLIMPIYA QO'MITASI455 м
20ALKORAT VA TAMAKI BOZORINI TARTIB BERISH VA VNOCHILIKNI RIVOJLANISH AGENTLIGI472 м
21DORI-DARMON HCP MChJ484 м
22O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI QURILISH VAZIRLIGI492 м
23O'ZBEKTELEKOM AJ534 м
24ORDER MAX PROJECT MChJ539 м
25O'ZBEKISTON IRRIGATSIYA VA DRENAJ QO'MITASI541 м
26RESULT CONSULT MChJ563 м
27DAVLAT YOSH TOMOSHABINLAR TEATRI577 м
28SHIRIN SHAXLO XUSUSIY KORXONASI596 м
29MUMINOV J.A YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR602 м
30BRIDJ-SPORT MChJ611 м
31O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI SOLIQ DAVLAT KO'MITASI685 м
32SHARQ TELEKOM QK MChJ699 м
33O'ZBEKISTON DAVLAT KONSERVATORIYASI702 м
34GROTEKS QK MChJ729 м
35GULSHAN STOM XUSUSIY KORXONASI730 м
36O'ZBEKISTON JURNALISTLAR IJODIY UYUSHMASI752 м
37URAMA KULCHA MChJ763 м
38ELEGANT TUR LYUKS MChJ773 м
39TOSHKENT DAVLAT YURIDIK UNIVERSITETI QOSHIDAGI AKADEMIK LITSEYI850 м
40KAFOLAT AJ TOSHKENT SHAHRI FILIALI901 м
41GLOBAL EDUCATION ENTERPRISE NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI996 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI"

Shu oy mobaynida (август 2026 г.): 0

O'tgan oy mobaynida (июль 2026 г.): 84

3 oy mobaynida (июнь 2026 г. - июль 2026 г.): 342

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июль 2026 г.): 816

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 2136

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI)

  • O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI qaerda joylashgan?
    O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, SHAYXONTOHUR tumani, XOJA GULREZ, 19.
  • O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI telefon raqamlari?
    O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2443927
  • O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI sayti manzili?
    O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI sayti manzili - uzbinkas.uz
  • O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
CallPro
Хочу поблагодарить команду CallPro колл-центра за профессиональную работу. Операторы всегда вежливые, внимательно относятся к каждому обращению и быстро помогают решить вопросы. Отдельно хочется отметить грамотную речь, ответственность и оперативность. Благодаря их работе значительно улучшилось качество обслуживания клиентов. Рекомендую этот колл-центр как надежного партнера для бизнеса.

Vip Brand 31.07.2026 11:43:39

OZON MChJ
Я открыл первый ПВЗ в нашем поселке и как люди стали рады) не надо теперь в город ездить, все идут ко мне. Никакой конкуренции. Нанял одного сотрудника, плачу ему зп. Пока есть финансовая поддержка все получается. Хороший бизнес. Система Озона сама делает отчеты. Другой конкурент в моем поселке вряд ли откроется, потому что видно на карте Озона для Узбекистана что тут у нас уже есть ПВЗ. Выгодное дело и спокойное.

Марат 27.07.2026 08:00:37

PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI MARKAZIY BANKINING RESPUBLIKA INKASSATSIYA XIZMATI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz