NAVIGATOR TOUR MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: navigatoruzbek@mail.ru

Sayt: navigatortour.uz

Kompaniya haqida

NAVIGATOR TOUR MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: NAVIGATOR TOUR ТУРИСТИЧЕСКАЯ ФИРМА

Brend nomi: NAVIGATOR TOUR SAYOHAT FIRMASI

Adres: O'zbekiston, 100000, Toshkent viloyati, Toshkent, Mirzo-Ulug'bek tumani, daha BUYUK IPAK YO'LI, 48, xonadon 46

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI BOLALAR DAVLAT KUTUBXONASI87 м
2O'ZBEKISTON KOMPOZITORLAR UYUSHMASI96 м
3INDONEZIA RESPUBLIKASI ELChINONASI162 м
4BELARUS RESPUBLIKASI ELChINONASI204 м
5USPENSKIY NOMIDAGI RESPUBLIKA IXTISOSLASHTIRILGAN MUSIQA MAKTABI242 м
6O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI BOSH PROKURATURASI246 м
7AFROSIYOB-SAN'AT XUSUSIY KORXONASI313 м
8O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI EKOLOGIYANI VA TABIATNI MUHOFAZA QILISH DAVLAT QO'MITASI362 м
9NOGIRONLARNI REABILITATSIA QILISH VA PROTEZLASH MILLIY MARKAZI FILIALI384 м
10O'ZBEKISTON RESPUBLIKA FANLAR AKADEMIYASI397 м
11TURKIYA RESPUBLIKASI ELChINONASI419 м
12O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI PREZIDENT ADMINISTRASIYASI QOSHIDAGI BOSH TIBBIY BOSHQARMA423 м
13SAAKYAN A. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR440 м
14CHATKAL MOUNTAINS MChJ481 м
15ALBETA XK481 м
16BUROVA V.N. XUSUSIY KORXONASI486 м
17FRANTSIYA RESPUBLIKASI ELChINONASI510 м
18ANALYTICS CONSULTING MChJ528 м
19UKRAINA ELChINONASI543 м
20RIM-KATOLIK MARKAZI MARKAZI547 м
21DAV MChJ599 м
22YAPONIYA ELChINONASI618 м
23O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI FANLAR AKADEMIYASI IMMUNOLOGIYA VA INSON GENOMIKASI INSTITUTI660 м
24ELIUS MChJ672 м
25MUBORAK MChJ676 м
26EKO SPA TRIUMF MChJ677 м
27BUSINESS BOOK MChJ693 м
28IPAK YO'LI AITB MIRZO-ULUG'BEK FILIALI AITB710 м
29SAKURA CITY MChJ710 м
30TARIX INSTITUTI O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI FANLAR AKADEMIYASI 723 м
31GLAESER-ST MChJ731 м
32O'ZBEKISTON SOG'LOM SAQLASH MUZEYI736 м
33AZIYA BESH SAVDO MChJ741 м
34GRAND TOUR VOYAGE MChJ761 м
35MALON COMMERCE XUSUSIY KORXONASI771 м
36GREAT SILKROAD TOURISM MChJ781 м
37SSP-MAROQAND UK805 м
38DELTA GLOBAL SOLUTIONS MChJ816 м
39ASIA INSHURANS MChJ820 м
40INAGOMOV MILLIY TAOMLARI MChJ823 м
41ORIENTAL UNIVERSITETI837 м
42O'ZBEKISTON TASHQI ISHLAR VAZIRLIGI911 м
43QISHLOQ QURILISH BANK ATB TOSHKENT SHAHRI MINTAQAVIY FILIALI911 м
44GABUROV EVGENIY MIHAYLOVICH YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR914 м
45KRON TELEKOM NETVORK XUSUSIY KORXONASI930 м
46BAHTSIZ HODISALAR BYUROSI974 м
47MINTAQAL ELEKTRIK TARMOQLARI AJ977 м
48BAJARUVCHI MChJ977 м
49ENERGIYA DISPETCHER MARKAZI995 м
50BISH-SERVIS MChJ996 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "NAVIGATOR TOUR MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 132

O'tgan oy mobaynida (июль 2026 г.): 108

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июль 2026 г.): 276

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июль 2026 г.): 516

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1272

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (NAVIGATOR TOUR MChJ)

  • NAVIGATOR TOUR MChJ qaerda joylashgan?
    NAVIGATOR TOUR MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, MIRZO-ULUG'BEK tumani, 1-chi LUTFIKOR, 100000, 48, xonadon 46.
  • NAVIGATOR TOUR MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • NAVIGATOR TOUR MChJ telefon raqamlari?
    NAVIGATOR TOUR MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2350700
  • NAVIGATOR TOUR MChJ sayti manzili?
    NAVIGATOR TOUR MChJ sayti manzili - navigatortour.uz
  • NAVIGATOR TOUR MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
CallPro
Хочу поблагодарить команду CallPro колл-центра за профессиональную работу. Операторы всегда вежливые, внимательно относятся к каждому обращению и быстро помогают решить вопросы. Отдельно хочется отметить грамотную речь, ответственность и оперативность. Благодаря их работе значительно улучшилось качество обслуживания клиентов. Рекомендую этот колл-центр как надежного партнера для бизнеса.

Vip Brand 31.07.2026 11:43:39

OZON MChJ
Я открыл первый ПВЗ в нашем поселке и как люди стали рады) не надо теперь в город ездить, все идут ко мне. Никакой конкуренции. Нанял одного сотрудника, плачу ему зп. Пока есть финансовая поддержка все получается. Хороший бизнес. Система Озона сама делает отчеты. Другой конкурент в моем поселке вряд ли откроется, потому что видно на карте Озона для Узбекистана что тут у нас уже есть ПВЗ. Выгодное дело и спокойное.

Марат 27.07.2026 08:00:37

PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

NAVIGATOR TOUR SAYOHAT FIRMASI Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. NAVIGATOR TOUR SAYOHAT FIRMASI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz