ALIXON XUSUSIY KORXONASI

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Kompaniya haqida

ALIXON XUSUSIY KORXONASI ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: ЛЕСНАЯ ПОЛЯНА КАФЕ

Brend nomi: LESNAYA POLYANA KAFE

Adres: O'zbekiston, 100100, Toshkent viloyati, Toshkent, Yakkasaroy tumani, 42 А

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1REAL-VID MChJ1 м
2DORI-DARMON AJ DORIXONA № 68 м
3QUYOSH-KONSAL MChJ80 м
4O'ZBEKISTON EVREY MILLIY MADANIYAT MARKAZI119 м
5AVDET KRIM TATAR MILLIY MADANIYAT MARKAZI125 м
6CABONO MChJ144 м
7ELAN-EXPRESS MChJ274 м
8NAMUNA-DIYOR XIIChK277 м
9CRONOS GROUP MChJ281 м
10APOLLONIYA MEDICAL SERVICE MChJ286 м
11ALOQA BO'LIMI №100286 м
12DIAMOND TOURS MChJ287 м
13LAZOKAT XUSUSIY KORXONASI294 м
14KREATIV STUDIO KARAVAN MChJ296 м
15ELEKTRTARMOQQURILISH AJ302 м
16ISSIQLIKQUVVATTA'MIR MChJ313 м
17CARAVAN GROUP MChJ328 м
18BAMBI LAND MChJ331 м
19ORKHIDEYEVS MChJ345 м
20JET'AIME CLASSIC XUSUSIY KORXONASI349 м
21TASHELEKTRONIK MChJ354 м
22VET-PROFI MChJ365 м
23GARANT TRAVEL MChJ382 м
24PREMIUM COFFEE PROJECT MChJ406 м
25EXPRESS STROY PROFI MChJ420 м
26ART VITRAJ MChJ435 м
27YAKKASAROY ADVOKATLARI ADVOKATLAR KOLLEGIYASI459 м
28ТАШКЕНТСКОЕ ГОРОДСКОЕ ТЕРРИТОРИАЛЬНОЕ КОММУНАЛЬНО-ЭКСПЛУАТАЦИОННОЕ BIRLASHMASI462 м
29DILRUZ MChJ463 м
30O'ZQURILISHMATERIALSAVDO MChJ517 м
31KATTA TANAFFUS BILIMDON NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI537 м
32M.ULUG'BEK NOMLI TOSHKENT XALQARO MAKTABI552 м
33COOL KIDS NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI569 м
34PROMOTION MChJ578 м
35DREAM DIZAYN GROUP MChJ592 м
36ANTI-KORROZIYA SERVICE MChJ616 м
37O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI IIV MODDIY-TEXNIK VA HARBIY TA'MINOTI BOSHQARMASI627 м
38INTERNATIONAL LOGISTIC SERVICE MChJ659 м
39ASIA ADVENTURES MChJ675 м
40BANGLADESH XALQ RESPUBLIKASI ELChINONASI679 м
41MAGIC CINEMA STUDIO MChJ686 м
42MH TEXTILE CONSULTING MChJ701 м
43MALAYZIYA ELChINONASI723 м
44OCEAN-SEEFOOD MChJ755 м
45FAYSEL KONSTRUKTION LOGISTIK MChJ783 м
46SERGO-DENTAL PLUS XUSUSIY KORXONASI804 м
47TOSHKENT VILOYAT PEDAGOGLARNI QAYTA TAYYORLASH VA MALAKASINI OSHIRISH INSTITUTI847 м
48AJAB ETIKETKA MChJ861 м
49IHTIO SERVIS-SO MChJ885 м
50TOSHKENT TEKSTIL VA ENGIL SANOAT INSTITUTI891 м
51MARCO POLO TRANSPORTATION MChJ898 м
52O'ZBEKISTON ME'MORLAR UYUSHMASI909 м
53CORRIDA FOOD OILAVIY KORXONASI940 м
54IMKONIYATI CHEKLANGAN BOLALAR UCHUN 25-chi SONLI IXTISOSLASHGAN MAKTAB 960 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "ALIXON XUSUSIY KORXONASI"

Shu oy mobaynida (август 2026 г.): 24

O'tgan oy mobaynida (июль 2026 г.): 84

3 oy mobaynida (июнь 2026 г. - июль 2026 г.): 246

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июль 2026 г.): 438

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1158

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (ALIXON XUSUSIY KORXONASI)

  • ALIXON XUSUSIY KORXONASI qaerda joylashgan?
    ALIXON XUSUSIY KORXONASI shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, YAKKASAROY tumani, 1-chi PAMIR, 100100, 42 А.
  • ALIXON XUSUSIY KORXONASI qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ALIXON XUSUSIY KORXONASI telefon raqamlari?
    ALIXON XUSUSIY KORXONASI ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2531849
  • ALIXON XUSUSIY KORXONASI sayti manzili?
    ALIXON XUSUSIY KORXONASI sayti manzili -
  • ALIXON XUSUSIY KORXONASI fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
OZON MChJ
Мне Озон помог выкарабкаться, когда личный магазин в Самарканде начал загибаться и я вовремя поняла, что обычный офлайн это тупик. Самое трудное было просто решиться, но когда зарегистрировалась и отправила первые заказы, весь страх сразу ушел. Площадка полностью берет на себя доставку до клиентов и для одежды тут хранение бесплатное первый год, хорошая экономия. Раньше боялась рекламы, а теперь вижу результаты. В последнее время из России очень много заказывают, а вначале только по Узбекистану брали, но вяло. Удалось раскрутиться, дальше развиваюсь потихоньку😊

Hamida 03.08.2026 12:45:39

OZON MChJ
Бизнесом наша семья очень довольна, с третьего месяца уже вышли на прибыль. За каждый выданный товар получаем до 40 тыс сомов. По совету менеджеров Озона в Узбекистане поставили в помещении которое у нас 30 квадратов еще один прилавок под второй бизнес. Так можно и это в 2 раза увеличивает выручку. Второй бизнес у нас чехлы для телефонов, стекла, мышки и вообще все что людям часто надо

Камат 31.07.2026 17:50:36

CallPro
Хочу поблагодарить команду CallPro колл-центра за профессиональную работу. Операторы всегда вежливые, внимательно относятся к каждому обращению и быстро помогают решить вопросы. Отдельно хочется отметить грамотную речь, ответственность и оперативность. Благодаря их работе значительно улучшилось качество обслуживания клиентов. Рекомендую этот колл-центр как надежного партнера для бизнеса.

Vip Brand 31.07.2026 11:43:39

OZON MChJ
Я открыл первый ПВЗ в нашем поселке и как люди стали рады) не надо теперь в город ездить, все идут ко мне. Никакой конкуренции. Нанял одного сотрудника, плачу ему зп. Пока есть финансовая поддержка все получается. Хороший бизнес. Система Озона сама делает отчеты. Другой конкурент в моем поселке вряд ли откроется, потому что видно на карте Озона для Узбекистана что тут у нас уже есть ПВЗ. Выгодное дело и спокойное.

Марат 27.07.2026 08:00:37

PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

LESNAYA POLYANA KAFE Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. LESNAYA POLYANA KAFE: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz