/YOYO STORE MChJ

YOYO STORE MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Kompaniya haqida

YOYO STORE MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: YOYO STORE МАГАЗИН №12

Brend nomi: YOYO STORE DO'KON №12

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Toshkent, Mirzo-Ulug'bek tumani, 8

Rubrikalar

Butiklar, Kiyim - sotish, Bolalar kiyimi - sotish, Trikotaj buyumlar - ishlab chiqarish, sotish, Ayollar kiyimlari - sotish, ishlab chiqarish, Futbolkalar - sotish, ishlab chiqarish, Kiyim do'konlari, Bolalar trikotaj mahsulotlari - ishlab chiqarish, sotish, Ayollar kiyimlari butiklari, Qizlar uchun bolalar jemperlari - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar kolgotkalari - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar maykalari - sotish, ishlab chiqarish, Bolalarning bezangan liboslari-sottish, ishllab chiqarishsh, Bolalar paypoqlari - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar futbolkalari - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar trikotaji - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar jemperlari - sotish, ishlab chiqarish, Uy kiyimlari - sotish, ishlab chiqarish, Ayollar paltosi - sotish, ishlab chiqarish, Qishki kurtkalar - sotish, ishlab chiqarish, Qishki kiyim - sotish, ishlab chiqarish, Erkaklar ich ishtonlari - sotish, ishlab chiqarish, Chaqaloqlar uchun to‘plamlar - sotish, ishlab chiqarish, Bolalarning qishki kurtkalari - sotish, tikish, Yozgi kiyimlar - sotish, ishlab chiqarish, Ayollar ich kiyimlari do‘konlari, Ayollar kiyimlari do‘konlari, O‘smirlar kiyimi - sotish, ishlab chiqarish, Ko‘rpa-to‘shak choyshablari - sotish, ishlab chiqraish, Maykalar - sotish, ishlab chiqarish, Paxmoq sochiqlar - sotish, ishlab chiqarish, Erkaklar paypoqlari - sotish, ishlab chiqarish, Erkaklar futbolkalari - sotish, ishlab chiqarish, Erkaklar ich kiyimlari - sotish, tikish, Chaqaloqlar uchun kiyimlari - sotish, ishlab chiqarish, Bolalarning sport kiyimlari - sotish, ishlayub chiqarish, Uzun yengli futbolkalar - sotish, ishlab chiqarish, Choponlar - sotish, ishlab chiqarish, Movut xalatlaro - sotish, tikish, Bolalar xalatlari - sotish, tikish, Ayollar xalatlari - sotish, tikish

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "YOYO STORE MChJ"

Shu oy mobaynida (октябрь 2026 г.): 120

O'tgan oy mobaynida (сентябрь 2026 г.): 120

3 oy mobaynida (август 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 240

Yarim yil mobaynida (май 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 396

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 636

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (YOYO STORE MChJ)

  • ❓ YOYO STORE MChJ qaerda joylashgan?
    YOYO STORE MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, MIRZO-ULUG'BEK tumani, 1-chi NOVBAHOR, 8.
  • ❓ YOYO STORE MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ❓ YOYO STORE MChJ telefon raqamlari?
    YOYO STORE MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 95 1466413
LEGAL DOCS
Спасибо команде LEGAL DOCS за помощь с оформлением документов для использования за рубежом. Всё объяснили понятным языком, подсказали необходимые этапы и внимательно отнеслись к моему вопросу.

Guli 17.10.2026 04:37:06

OZON MChJ
В бизнесе с Озоном мне понравилось что компания поддерживает. Озон безплатно дал все инструкции для Узбекистана, материалы для оформления, даже световую вывеску. Она должна гореть 24 часа, это условие. Но электричества много не ест и видна день и ночь. Это реклама. Народ со всех соседних улиц приходит, достаточно много заказов в последнее время. Сейчас уже пятый месяц как я веду этот бизнес. Получаю 4,6 процентов с заказов и еще за возвраты.

Арлан 11.10.2026 18:06:57

MAG PROJECTING
Профессионалы своего дела. Спасибо за грамотную работу и профессиональный подход

Rahim 10.10.2026 16:19:42

OZON MChJ
Я не понимал как вести такой бизнес, но у Озона для всех партнеров есть обучение, вебинары и помощь регионального менеджера в Узбекистане. Всю информацию изучил, подготовился и начал искать помещение. Уже понимал что подойдет а что нет. Смотрел на карту на сайте компании чтобы не снять рядом с конкурентами. Потом также по инструкции сделал недорогой ремонт и купил мебель. Все требования прошел и уже работаю. Люди идут, доход пока не очень большой, но с каждым месяцем увеличиватеся. Работать нравится)

Нодир 06.10.2026 10:46:57

AI CAPITAL FACTORY
AI Capital Factory helped us automate our customer qualification process and business operations by building an ERP system for us.

Red Keds 03.10.2026 06:07:09

YOYO STORE DO'KON №12 Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. YOYO STORE DO'KON №12: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz