ALOQA BO'LIMI № 19

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Kompaniya haqida

ALOQA BO'LIMI № 19 ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: ОТДЕЛЕНИЕ СВЯЗИ № 19

Brend nomi: ALOQA BO'LIMI № 19

Adres: O'zbekiston, 100019, Toshkent viloyati, Toshkent, Olmazor tumani, daha SEBZOR, 2 A

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1O'ZBEKDAVSIRK RB MEHMONXONA19 м
2BINOLARNI BOSHQARISH DIREKSIYASI RB212 м
3O'ZBEK DAVLAT SIRKI RB240 м
4O'ZBEK MILLIY AKADEMIK DRAMA TEATR279 м
5KIMYOTRANS MChJ371 м
6O'ZBEK DAVLAT DRAMA TEATRI398 м
7TURKTURIZM OILAVIY KORXONASI401 м
8GLOBAL EDUCATION ENTERPRISE NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI447 м
9ELEGANT TUR LYUKS MChJ454 м
10EL JANNAT MANZURAXON XUSUSIY KORXONASI455 м
11GROTEKS QK MChJ485 м
12DAVR BANK XUSUSIY AKSIYADORLIK TIJORAT BANK487 м
13O'ZBEKISTON JURNALISTLAR IJODIY UYUSHMASI493 м
14XUDOYBERDIEV I.T. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR510 м
15DILDORA STYLE MChJ524 м
16VETERAN INTERNATSIONALCHI JANGCHI-VETERANLAR TASHKENT VILOYATI BIRLASHMASI549 м
17SHARQ TELEKOM QK MChJ605 м
18O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI SOLIQ DAVLAT KO'MITASI613 м
19BUILDING PRINT MChJ614 м
20VSYA KANTSELYARIYA MChJ675 м
21O'ZBEKTELEKOM AJ681 м
22AMAL HOLDING MChJ693 м
23ABN-MB QK MChJ696 м
24MUMINOV J.A YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR701 м
25KUDRAT STOMADENT MChJ708 м
26DAVLAT YOSH TOMOSHABINLAR TEATRI712 м
27DORI-DARMON HCP MChJ735 м
28O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI QURILISH VAZIRLIGI822 м
29INOVA SOLUTION MChJ826 м
30GULSHAN STOM XUSUSIY KORXONASI827 м
31ALKORAT VA TAMAKI BOZORINI TARTIB BERISH VA VNOCHILIKNI RIVOJLANISH AGENTLIGI828 м
32BURGAZSTROYSERVIS MChJ852 м
33GIDROMAXSUSQURILISH AJ866 м
34WEB MEDIA GROUP MChJ881 м
35KAFOLAT AJ TOSHKENT SHAHRI FILIALI890 м
36IRGASHEV B.B. YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR902 м
37P.BENKOV NOMIDAGI RESPUBLIKA IXTISOSLASHTIRILGAN RASSOMLIK MAKTABI914 м
38O'ZBEKISTON TELEKOMMUNIKATSIYA TARMOQLARINI BOSHQARISH RESPUBLIKA MARKAZI DUK946 м
39LABORATOIRE INNOTECH INTERNATIONAL VAKOLATXONA990 м
40O‘ZBEKISTON XALQQARO ISLOM AKADEMIYASI AKADEMIK LITSEYI993 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "ALOQA BO'LIMI № 19"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 126

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 156

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 534

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июнь 2026 г.): 1158

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 2526

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (ALOQA BO'LIMI № 19)

  • ALOQA BO'LIMI № 19 qaerda joylashgan?
    ALOQA BO'LIMI № 19 shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, OLMAZOR tumani, OQ YO'L, 100019, 2 A.
  • ALOQA BO'LIMI № 19 qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ALOQA BO'LIMI № 19 telefon raqamlari?
    ALOQA BO'LIMI № 19 ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2273832
  • ALOQA BO'LIMI № 19 sayti manzili?
    ALOQA BO'LIMI № 19 sayti manzili -
  • ALOQA BO'LIMI № 19 fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

ALOQA BO'LIMI № 19 Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. ALOQA BO'LIMI № 19: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz