WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: mail@spashans.uz

Sayt: spashans.uz

Kompaniya haqida

WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: SHANS SPA ЦЕНТР

Brend nomi: SHANS SPA MARKAZI

Adres: O'zbekiston, 100070, Toshkent viloyati, Toshkent, Yakkasaroy tumani, ko'chasi YUSUF HOS HODJIB, 58/10

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1TOSHKENT VILOYAT PEDAGOGLARNI QAYTA TAYYORLASH VA MALAKASINI OSHIRISH INSTITUTI171 м
2GAZ PECHKA TA'MIRI XUSUSIY KORXONASI248 м
3ANDIJONKABEL QK AJ350 м
4MALAYZIYA ELChINONASI375 м
5KATTA TANAFFUS BILIMDON NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI422 м
6O'ZQURILISHMATERIALSAVDO MChJ435 м
7MIR SVETA MChJ449 м
8O'ZBEKISTON ME'MORLAR UYUSHMASI492 м
9COOL KIDS NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI497 м
10IHTIO SERVIS-SO MChJ498 м
11CORRIDA FOOD OILAVIY KORXONASI505 м
12KEY SOLUTIONS MChJ512 м
13SERGO-DENTAL PLUS XUSUSIY KORXONASI532 м
14DAVR BANK XUSUSIY AKSIYADORLIK TIJORAT BANK YAKKASAROY FILIALI554 м
15VET-PROFI MChJ563 м
16ANVAR'S GUESTS OILAVIY KORXONASI570 м
17TASHELEKTRONIK MChJ579 м
18ORKHIDEYEVS MChJ586 м
19OCEAN-SEEFOOD MChJ628 м
20ART HOTELS MChJ628 м
21RESPUBLIKA IXTISOSLASHTIRILGAN XOREOGRAFIYA MAKTAB INTERNATI651 м
22YAKKASAROY TUMANI HOKIMIYATI662 м
23DIAMOND TOURS MChJ663 м
24GARANT TRAVEL MChJ670 м
25CRONOS GROUP MChJ671 м
26DREAM DIZAYN GROUP MChJ686 м
27MARCO POLO TRANSPORTATION MChJ694 м
28A-NIKA MChJ719 м
29O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI IIV MODDIY-TEXNIK VA HARBIY TA'MINOTI BOSHQARMASI724 м
30EAST MERIDIAN QK QK726 м
31PREMIUM COFFEE PROJECT MChJ728 м
32JET'AIME CLASSIC XUSUSIY KORXONASI761 м
33O'ZAGROSANOATLOYIHA MChJ788 м
34NAMUNA-DIYOR XIIChK819 м
35ASIA ADVENTURES MChJ819 м
36IMKONIYATI CHEKLANGAN BOLALAR UCHUN 25-chi SONLI IXTISOSLASHGAN MAKTAB 825 м
37ELAN-EXPRESS MChJ826 м
38HIGH STAND TOURS MChJ828 м
39HIMLABPRIBOR MChJ845 м
40MAGIC CINEMA STUDIO MChJ851 м
41INTERNATIONAL LOGISTIC SERVICE MChJ853 м
42PROMOTION MChJ855 м
43ELEKTRTARMOQQURILISH AJ870 м
44ATROF-MUHITNI MUHOFAZA QILISH SOHASIDA ANALITIK NAZORATGA IXTISOSLAShGAN MARKAZI 901 м
45PAXTASANOAT ILMIY MARKAZI AJ935 м
46O'ZBEKISTON EVREY MILLIY MADANIYAT MARKAZI939 м
47AVDET KRIM TATAR MILLIY MADANIYAT MARKAZI943 м
48INTERCONCEPTS INTERCORPORATED VAKOLATXONA945 м
49QUYOSH-KONSAL MChJ955 м
50BANGLADESH XALQ RESPUBLIKASI ELChINONASI967 м
51FAYSEL KONSTRUKTION LOGISTIK MChJ976 м
52FOTOEFFEKT MChJ988 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 132

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 72

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 300

Yarim yil mobaynida (февраль 2026 г. - июнь 2026 г.): 864

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1968

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ)

  • WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ qaerda joylashgan?
    WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, YAKKASAROY tumani, LOYIHACHI, 100070, 58/10.
  • WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ telefon raqamlari?
    WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2559626
  • WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ sayti manzili?
    WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ sayti manzili - spashans.uz
  • WELLNESS COMPLEX SHANS MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

SHANS SPA MARKAZI Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. SHANS SPA MARKAZI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz