/AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR

AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: o-ahmedov@bk.ru

Sayt: lambre.eu

Kompaniya haqida

AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: LAMBRE TASHKENT МАГАЗИН

Brend nomi: LAMBRE TASHKENT DO'KON

Adres: O'zbekiston, 100121, Toshkent viloyati, Toshkent, Yakkasaroy tumani, ko'chasi SHOTA RUSTAVELI, 150

Mo‘ljal: , VEGA" savdo markazi

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR"

Shu oy mobaynida (октябрь 2026 г.): 150

O'tgan oy mobaynida (сентябрь 2026 г.): 108

3 oy mobaynida (август 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 282

Yarim yil mobaynida (май 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 450

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 744

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR)

  • ❓ AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR qaerda joylashgan?
    AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, YAKKASAROY tumani, 1-chi CHIKMANI, 100121, 150.
  • ❓ AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ❓ AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR telefon raqamlari?
    AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 97 7105599
  • ❓ AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR sayti manzili?
    AXMEDOV OTABEK RAVSHAN O'G'LI YAKKA TARTIBDAGI TADBIRKOR sayti manzili - lambre.eu
LEGAL DOCS
Спасибо команде LEGAL DOCS за помощь с оформлением документов для использования за рубежом. Всё объяснили понятным языком, подсказали необходимые этапы и внимательно отнеслись к моему вопросу.

Guli 17.10.2026 04:37:06

OZON MChJ
В бизнесе с Озоном мне понравилось что компания поддерживает. Озон безплатно дал все инструкции для Узбекистана, материалы для оформления, даже световую вывеску. Она должна гореть 24 часа, это условие. Но электричества много не ест и видна день и ночь. Это реклама. Народ со всех соседних улиц приходит, достаточно много заказов в последнее время. Сейчас уже пятый месяц как я веду этот бизнес. Получаю 4,6 процентов с заказов и еще за возвраты.

Арлан 11.10.2026 18:06:57

MAG PROJECTING
Профессионалы своего дела. Спасибо за грамотную работу и профессиональный подход

Rahim 10.10.2026 16:19:42

OZON MChJ
Я не понимал как вести такой бизнес, но у Озона для всех партнеров есть обучение, вебинары и помощь регионального менеджера в Узбекистане. Всю информацию изучил, подготовился и начал искать помещение. Уже понимал что подойдет а что нет. Смотрел на карту на сайте компании чтобы не снять рядом с конкурентами. Потом также по инструкции сделал недорогой ремонт и купил мебель. Все требования прошел и уже работаю. Люди идут, доход пока не очень большой, но с каждым месяцем увеличиватеся. Работать нравится)

Нодир 06.10.2026 10:46:57

AI CAPITAL FACTORY
AI Capital Factory helped us automate our customer qualification process and business operations by building an ERP system for us.

Red Keds 03.10.2026 06:07:09

LAMBRE TASHKENT DO'KON Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. LAMBRE TASHKENT DO'KON: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz