ZABAR TRADE MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: diyarov.shavkat.84@mail.ru

Sayt: zabartrade.uz

Kompaniya haqida

ZABAR TRADE MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: ZABAR TRADE ООО

Brend nomi: ZABAR TRADE MChJ

Adres: O'zbekiston, 100171, Toshkent viloyati, Toshkent, Yashnobod tumani, daha AVIASOZLAR-4, 52 А

Mo‘ljal: Uy Xodimlari,

Rubrikalar

Mebel - Buyurtma, Mebel - ishlab chiqarish, Mebel - sotish, Mebel ofis uchun - sotish, ishlab chiqarish, Tibbiy mebel - ishlab chiqarish, Bolalar xonasi uchun mebel - sotish, Dahliz uchun mebel - sotish, Oshxona mebeli - sotish, Yotoqxona uchun mebel - sotish, Ofis garderob shkaflari - sotish, ishlab chiqarish, Ginekologiya o‘rindig‘i - sotish, ishlab chiqarish, Idish-tovoq mebeli - sotish, ishlab chiqarish, Mehmonxona mebeli - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar mebeli - sotish, ishlab chiqarish, Buyurtmaga bolalar mebellari, Divanlar - sotish, ishlab chiqarish, Mebel dizayni - xizmatlar, Dizaynerlik mebeli - sotish, ishlab chiqarish, Pastak stolchalar - sotish, ishlab chiqarish, Buyurtmaga klassik oshxona mebeli, Kompyuter stollari - sotish, ishlab chiqarish, Kreslolar - sotish, Oshxona mebeli - sotish, ishlab chiqarish, Oshxona mebeli, oshxona buyurtmaga, Oshxona garniturlari - sotish, ishlab chiqarish, Oshxona javonlari - sotish, ishlab chiqarish, Oshxona uchburchagi - sotish, ishlab chiqarish, Bolalar bog‘chalari uchun mebelar - sotish, ishlab chiqarish, Metall mebellar - sotish, ishlab chiqarish, Metall kursilar, metall stollar - sotish, ishlab chiqarish, Metall garderob javonlari - sotish, ishlab chiqarish, Kiyinish xonalari uchun metall javonlar - sotish, ishlab chiqarish, Ofis kreslolari - sotish, ishlab chiqarish, Ofis stollari - sotish, ishlab chiqarish, Yotoqxona mebelari - sotish, ishlab chiqarish, Yotoqxona garnituri - sotish, ishlab chiqarish, Metall so‘rilar - sotish, ishlab chiqarish, Buyurtmaga javonlar

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "ZABAR TRADE MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 42

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 54

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 276

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июнь 2026 г.): 522

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1356

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (ZABAR TRADE MChJ)

  • ZABAR TRADE MChJ qaerda joylashgan?
    ZABAR TRADE MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, YASHNOBOD tumani, GULZOR, 100171, 52 А.
  • ZABAR TRADE MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ZABAR TRADE MChJ telefon raqamlari?
    ZABAR TRADE MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2966432
  • ZABAR TRADE MChJ sayti manzili?
    ZABAR TRADE MChJ sayti manzili - zabartrade.uz
  • ZABAR TRADE MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

ZABAR TRADE MChJ Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. ZABAR TRADE MChJ: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz