O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Kompaniya haqida

O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: НАРОДНЫЙ БАНК РУ БУКИНСКИЙ ФИЛИАЛ

Brend nomi: O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Bo'ka, ko'chasi NIZAMI, 4

Rubrikalar

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI"

Shu oy mobaynida (октябрь 2026 г.): 96

O'tgan oy mobaynida (сентябрь 2026 г.): 84

3 oy mobaynida (август 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 174

Yarim yil mobaynida (май 2026 г. - сентябрь 2026 г.): 306

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 522

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI)

  • ❓ O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI qaerda joylashgan?
    O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, BO'KA, NAVOI, 4.
  • ❓ O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • ❓ O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI telefon raqamlari?
    O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 35193
LEGAL DOCS
Спасибо команде LEGAL DOCS за помощь с оформлением документов для использования за рубежом. Всё объяснили понятным языком, подсказали необходимые этапы и внимательно отнеслись к моему вопросу.

Guli 17.10.2026 04:37:06

OZON MChJ
В бизнесе с Озоном мне понравилось что компания поддерживает. Озон безплатно дал все инструкции для Узбекистана, материалы для оформления, даже световую вывеску. Она должна гореть 24 часа, это условие. Но электричества много не ест и видна день и ночь. Это реклама. Народ со всех соседних улиц приходит, достаточно много заказов в последнее время. Сейчас уже пятый месяц как я веду этот бизнес. Получаю 4,6 процентов с заказов и еще за возвраты.

Арлан 11.10.2026 18:06:57

MAG PROJECTING
Профессионалы своего дела. Спасибо за грамотную работу и профессиональный подход

Rahim 10.10.2026 16:19:42

OZON MChJ
Я не понимал как вести такой бизнес, но у Озона для всех партнеров есть обучение, вебинары и помощь регионального менеджера в Узбекистане. Всю информацию изучил, подготовился и начал искать помещение. Уже понимал что подойдет а что нет. Смотрел на карту на сайте компании чтобы не снять рядом с конкурентами. Потом также по инструкции сделал недорогой ремонт и купил мебель. Все требования прошел и уже работаю. Люди идут, доход пока не очень большой, но с каждым месяцем увеличиватеся. Работать нравится)

Нодир 06.10.2026 10:46:57

AI CAPITAL FACTORY
AI Capital Factory helped us automate our customer qualification process and business operations by building an ERP system for us.

Red Keds 03.10.2026 06:07:09

O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI Bo'ka, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. O'zReS HALQ BANKI BO'KIN BO'LIMI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz