MAVERA PLASTICS QK MChJ
MAVERA PLASTICS QK MChJ

MAVERA PLASTICS QK MChJ

/ Всего отзывов 1

MAVERA PLASTICS QK MChJ

Tavsif

Ko'proq

Rubrikalar

Kalit so'zlar

Telefon raqami

90 Qo'ng'iroq qilish...

Adres

O'zbekiston, 100000, Toshkent viloyati, Toshkent, Yakkasaroy tumani, ko'chasi SHOTA RUSTAVELI, 140

Mo‘ljal

Xaritada MAVERA PLASTICS QK MChJ joylashuvi

Yuridik nomi

MAVERA PLASTICS СП ООО

Brend nomi

MAVERA PLASTICS QK MChJ

Tarmoqdagi kompaniya

usmanatayev@mail.rumavera.uzhttps://www.instagram.com/maveraplastics/https://www.facebook.com/Mavera.plastics/https://t.me/mavera_plastics

Rasmlar MAVERA PLASTICS QK MChJ

Kompaniya haqida

Tavsif

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "MAVERA PLASTICS QK MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 168

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 96

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 378

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июнь 2026 г.): 984

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 2430

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Foydalanuvchi sharhlari

5

YellowPages.uz

25.03.2022 00:00:00

Saytimizdan foydalanayotganingiz uchun tashakkur!

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (MAVERA PLASTICS QK MChJ)

  • MAVERA PLASTICS QK MChJ qaerda joylashgan?
    MAVERA PLASTICS QK MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, YAKKASAROY tumani, SHOTA RUSTAVELI, 100000, 140.
  • MAVERA PLASTICS QK MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • MAVERA PLASTICS QK MChJ telefon raqamlari?
    MAVERA PLASTICS QK MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 90 9006123
  • MAVERA PLASTICS QK MChJ sayti manzili?
    MAVERA PLASTICS QK MChJ sayti manzili - mavera.uz
  • MAVERA PLASTICS QK MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

Biz cookie fayllaridan foydalanamiz