JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

Fax: 72 2264166

Kompaniya haqida

JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: ДЖИЗАКСКАЯ ТЕЛЕРАДИОКОМПАНИЯ

Brend nomi: JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI

Adres: O'zbekiston, Jizzax viloyati, Jizzax, maydon SHAROF RASHIDOV, 30

Rubrikalar

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 210

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 210

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 744

Yarim yil mobaynida (февраль 2026 г. - июнь 2026 г.): 1338

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 2736

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI)

  • JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI qaerda joylashgan?
    JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Jizzax viloyati, JIZZAX, CHILONZOR-C, 30.
  • JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI telefon raqamlari?
    JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 72 2264166
  • JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI sayti manzili?
    JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI sayti manzili -
  • JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI Jizzax, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. JIZZAX TELERADIOKOMPANIYASI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz