Iqtisodiyot va pedagogika universiteti

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: and_uniep@mail.ru,

Kompaniya haqida

Iqtisodiyot va pedagogika universiteti ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: Экономико-педагогический университет

Brend nomi: UniEP

Adres: O'zbekiston, 170100, Andijon viloyati, Andijon, ko'chasi YULDASHEV, 14

Mo‘ljal: Visus ko'z klinikasi

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "Iqtisodiyot va pedagogika universiteti"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 348

O'tgan oy mobaynida (июль 2026 г.): 330

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июль 2026 г.): 906

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июль 2026 г.): 1560

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 2154

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (Iqtisodiyot va pedagogika universiteti)

  • Iqtisodiyot va pedagogika universiteti qaerda joylashgan?
    Iqtisodiyot va pedagogika universiteti shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Andijon viloyati, ANDIJON, YULDASHEV, 170100, 14.
  • Iqtisodiyot va pedagogika universiteti qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • Iqtisodiyot va pedagogika universiteti telefon raqamlari?
    Iqtisodiyot va pedagogika universiteti ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 55 2010070
  • Iqtisodiyot va pedagogika universiteti sayti manzili?
    Iqtisodiyot va pedagogika universiteti sayti manzili -
  • Iqtisodiyot va pedagogika universiteti fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
CallPro
Хочу поблагодарить команду CallPro колл-центра за профессиональную работу. Операторы всегда вежливые, внимательно относятся к каждому обращению и быстро помогают решить вопросы. Отдельно хочется отметить грамотную речь, ответственность и оперативность. Благодаря их работе значительно улучшилось качество обслуживания клиентов. Рекомендую этот колл-центр как надежного партнера для бизнеса.

Vip Brand 31.07.2026 11:43:39

OZON MChJ
Я открыл первый ПВЗ в нашем поселке и как люди стали рады) не надо теперь в город ездить, все идут ко мне. Никакой конкуренции. Нанял одного сотрудника, плачу ему зп. Пока есть финансовая поддержка все получается. Хороший бизнес. Система Озона сама делает отчеты. Другой конкурент в моем поселке вряд ли откроется, потому что видно на карте Озона для Узбекистана что тут у нас уже есть ПВЗ. Выгодное дело и спокойное.

Марат 27.07.2026 08:00:37

PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

UniEP Andijon, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. UniEP: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz