EL XOLDING MChJ

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: elholding@bk.ru

Sayt: elxolding.uz

Fax: 66 2342213

Kompaniya haqida

EL XOLDING MChJ ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: EL XOLDING ООО

Brend nomi: EL XOLDING MChJ

Adres: O'zbekiston, 140100, Samarqand viloyati, Samarqand, ko'chasi GAGARIN, 36

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

NomiMasofa
1SAVDOINFOTEX MChJ83 м

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "EL XOLDING MChJ"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 378

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 336

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 1110

Yarim yil mobaynida (март 2026 г. - июнь 2026 г.): 2166

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 4782

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (EL XOLDING MChJ)

  • EL XOLDING MChJ qaerda joylashgan?
    EL XOLDING MChJ shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Samarqand viloyati, SAMARQAND, JANBASJAP, 140100, 36.
  • EL XOLDING MChJ qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • EL XOLDING MChJ telefon raqamlari?
    EL XOLDING MChJ ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 66 2342272
  • EL XOLDING MChJ sayti manzili?
    EL XOLDING MChJ sayti manzili - elxolding.uz
  • EL XOLDING MChJ fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

EL XOLDING MChJ Samarqand, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. EL XOLDING MChJ: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz