TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: concordlite@gmail.com

Kompaniya haqida

TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: CONCORD LITE УЧЕБНЫЙ ЦЕНТР

Brend nomi: CONCORD LITE O'QUV MARKAZI

Adres: O'zbekiston, 100126, Toshkent viloyati, Toshkent, Uchtepa tumani, daha CHILONZOR-15, 14

dan 1000 m gacha bo'lgan eng yaqin joylarga masofa

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 186

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 132

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 408

Yarim yil mobaynida (февраль 2026 г. - июнь 2026 г.): 648

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 1428

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI)

  • TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI qaerda joylashgan?
    TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, TOSHKENT, UCH-TEPA tumani, MOYKURGON, 100126, 14.
  • TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI telefon raqamlari?
    TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 71 2174070
  • TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI sayti manzili?
    TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI sayti manzili -
  • TARGET EDUCATION NODAVLAT TA'LIM MUASSASASI fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

CONCORD LITE O'QUV MARKAZI Toshkent, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. CONCORD LITE O'QUV MARKAZI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz