B&B LAKE HOUSE

Fikr qoldirish

Kontaktlar

Mamlakat kodi: +998

Telefon raqami:

E-mail: lakehouse@umail.uz

Sayt: lakehouse.uz

Facebook: facebook.com/bblakehouse/

Instagram: instagram.com/lakehouse.uz/

Kompaniya haqida

B&B LAKE HOUSE ga murojaat qilganingizda, iltimos, ushbu tashkilot haqida ma'lumotni O'zbekistonning Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages katalogida topganingizni ayting.

Yuridik nomi: B&B LAKE HOUSE ГОСТИНИЧНЫЙ КОМПЛЕКС

Brend nomi: B&B LAKE HOUSE DAM OLISH MAJMUASI

Adres: O'zbekiston, Toshkent viloyati, Bo'stonliq tumani, shaharcha YUSUFXONA

Statistika

Tashkilotning ko'rish statistikasi "B&B LAKE HOUSE"

Shu oy mobaynida (июль 2026 г.): 90

O'tgan oy mobaynida (июнь 2026 г.): 78

3 oy mobaynida (май 2026 г. - июнь 2026 г.): 186

Yarim yil mobaynida (февраль 2026 г. - июнь 2026 г.): 294

1 yil mobaynida (январь 2025 г. - декабрь 2025 г.): 666

Kompaniya sharhlari statistikasi

Umumiy sharhlar: 0

? Fikr-mulohazalarni moderatsiya qilish qoidalari

Kompaniya haqida tez-tez so'raladigan savollar (B&B LAKE HOUSE)

  • B&B LAKE HOUSE qaerda joylashgan?
    B&B LAKE HOUSE shu manzilda joylashgan: O'zbekiston, Toshkent viloyati, BO'STONLIQ TUMANI.
  • B&B LAKE HOUSE qanday borish mumkin?
    Marshrutni yaratish uchun siz bizning veb-saytimizdagi xaritadan foydalanishingiz mumkin
  • B&B LAKE HOUSE telefon raqamlari?
    B&B LAKE HOUSE ga siz shu raqamlar orqali qo’ng’iroq qilishingiz mumkin: 98 3017150
  • B&B LAKE HOUSE sayti manzili?
    B&B LAKE HOUSE sayti manzili - lakehouse.uz
  • B&B LAKE HOUSE fax raqami?
    raqamiga fax yuborishingiz mumkin.
PALMA TEXTILE
Yellowpages juda tez, aniq, qulay va sifatlik ishlaydi. respect

Murod 24.07.2026 19:11:27

PALMA TEXTILE
Juda zo’r, ishonchlik xamkor.

Ruslan 22.07.2026 12:09:26

OZON MChJ
Зашел на Озон в Узбекистане почти случайно, когда коллега показал свой кабинет и цифры, так что я буквально сразу загорелся этой идеей. Регистрация заняла всего вечер, а договор там вполне понятный и нет этих всяких замудреных юридических формулировок. Первое время сильно тупил с продвижением, но в итоге разобрался. Озон как раз получает свои 50 кликов на обучение и цена потом держится ровно около ставки. Работать на площадке нравится, здесь рынок сбыта шире и заказы идут стабильно.

Урад 21.07.2026 08:47:51

OZON MChJ
Было 15 милионов и думал что открыть на эти деньги. Прочитал про компанию Озон в Узбекистане и решил сделать ПВЗ. Самое сложное было найти помещение на 20 квадратов чтобы недорого но в хорошем месте, остальное просто. Нашел такое возле рынка. Стены покрасили, пол уже был хороший. По инструкции все расставил как надо. Озон прислал фактически бесплатно вывеску и еще много всего для оформления.

Бабур 17.07.2026 10:44:58

Hayat Kabel
Отличный отечественный производитель кабельной продукции. Сотрудничаем с ними уже больше года, закупаем кабель для строящихся объектов. Очень радует, что у них всегда огромный ассортимент и большие объемы готовой продукции прямо на складе в Ташкенте — не приходится ждать неделями. Качество строго по ГОСТу, любые проверки на объектах проходят без проблем. Рекомендую как надежного B2B партнера.

Oйбек (ООО "Repid") 14.07.2026 12:43:28

B&B LAKE HOUSE DAM OLISH MAJMUASI Bo'stonliq tumani, O'zbekiston mintaqasida – dolzarb ma’lumotlar O’zbekiston Sariq Sahifalari katalogida. B&B LAKE HOUSE DAM OLISH MAJMUASI: kontaktlar, manzil, telefon, faks, sayt, joylashuv, mo’ljallar va boshqa qo’shimcha ma’lumotlar Yellow Pages Uzbekistan saytida.
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz