ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC

Leave feedback

Contacts

Country code: +998

Phone number:

E-mail: samarkand@asiahotels.uz

Website: asiahotels.uz

Fax: 66 2350655

About Company

When contacting ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC, please tell us that you found information about this organization in the Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages of Uzbekistan directory.

Legal name: Hotel Asia Samarkand

Brand name: Hotel Asia Samarkand

Address: Uzbekistan, 140100, Samarkand region, Samarkand, street KOSH-HAVUZ, 50

Rubrics

Statistic

Organization's view statistics "ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC"

For current month (September 2026): 96

For last month (August 2026): 84

For 3 month (July 2026 - August 2026): 246

For half year (April 2026 - August 2026): 540

For year (January 2025 - December 2025): 1086

Statistics of company reviews

Total reviews: 0

? Review moderation rules

Frequently asked questions about the company (ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC)

  • ❓ Where is ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC located?
    ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC is located at the address: Uzbekistan, Samarkand region, SAMARKAND, 4, 140100, 50.
  • ❓ How to get to ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC?
    To build a route, you can use the map on our website
  • ❓ ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC telephone numbers?
    You can call ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC on telephone numbers: 66 2357156
  • ❓ ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC website URL?
    ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC website URL - asiahotels.uz
  • ❓ ООО Hotel Asia Samarkand JV LLC fax numbers?
    You can send a fax to the number .
Tezcode
TezCode bilan ishlashdan juda yaxshi taassurot oldik. Jamoa zamonaviy texnologiyalar, AI avtomatlashtirish va biznes jarayonlarini optimallashtirish bo‘yicha professional yondashadi. Vazifani yaxshi tushunib, yechimlarni aniq va tushunarli tarzda taklif qilishadi. Aloqa va qo‘llab-quvvatlash ham yaxshi yo‘lga qo‘yilgan. Biznesini texnologiyalar yordamida rivojlantirmoqchi bo‘lgan kompaniyalarga TezCode'ni tavsiya qilamiz.

Abdulaziz 24.09.2026 18:09:36

Uznetix.com
Men Uznetix kursda koʻp foydali maʼlumotlarni oʻrganyapman ,Uznetix jamoasi oʻzbek xalqiga ishonchli va toʻgʻri yoʻl koʻrsatyapti, haqiqiy investorlarni yetishtirmoqda , Uznetix kompaniyasida faqat bilim ulushimas bu kompaniyada xayriya ham qilishadi

Uznetix 24.09.2026 17:37:03

Uznetix.com
Bilim va amaliyot birlashgan joyda natija albatta boʻladi. Uznetix bilan birga oʻsish va oʻz chegaralarimizni kengaytirish judayam maroqli. Kelajagini bugundan qurayotganlar va Moliyaviy erkinlik sari tashlangan har bir qadamimizda Uznetix’ning oʻrni beqiyos.

Noila 24.09.2026 16:06:02

Uznetix.com
Uznetix juda ajoyib yaratilgan jonkuyar menejer va kuratorlar oʻz ishini ustasi. Man boshqa kurslarda bunday qoʻllab quvvatlashni koʻaganman.

Uznetix 24.09.2026 09:39:01

Uznetix.com
Uznetix nafaqat biznes, balki yugori darajadagi ijtimoiy mas'uliyatga ega kompaniyadir. Uznetix faol ravishda xayriya ishlarida qatnashadi, foydaning bir qismini xayriya fondlariga ajratadi va yordamga muhtojlarga manzilli yordam ko'rsatadi. Uznetix uchun fagat bilim ulashish emas, balki jamiyatning yaxshilanishiga yordam berish ham muhimdir.

Muhtabar 23.09.2026 15:00:22

Hotel Asia Samarkand in Samarkand, Uzbekistan - current information in the catalog Yellow Pages of Uzbekistan. Hotel Asia Samarkand: contacts, address, phone, fax, website, location, landmarks and other additional information on the website Yellow Pages Uzbekistan.
We cookie files will use