ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER

Leave feedback

Contacts

Country code: +998

Phone number:

About Company

When contacting ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER, please tell us that you found information about this organization in the Yellow Pages Uzbekistan Yellow Pages of Uzbekistan directory.

Legal name: ARDANA TERMEZ ЧП

Brand name: ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER

Address: Uzbekistan, Surkhan-Darya region, Termez, street UVAYSI, 10

Statistic

Organization's view statistics "ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER"

For current month (September 2026): 126

For last month (August 2026): 168

For 3 month (July 2026 - August 2026): 342

For half year (April 2026 - August 2026): 642

For year (January 2025 - December 2025): 1458

Statistics of company reviews

Total reviews: 0

? Review moderation rules

Frequently asked questions about the company (ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER)

  • ❓ Where is ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER located?
    ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER is located at the address: Uzbekistan, Surkhan-Darya region, TERMEZ, YANGIAVLOD, 10.
  • ❓ How to get to ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER?
    To build a route, you can use the map on our website
  • ❓ ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER telephone numbers?
    You can call ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER on telephone numbers: 76 2222454
  • ❓ ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER website URL?
    ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER website URL -
  • ❓ ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER fax numbers?
    You can send a fax to the number .
Tezcode
TezCode bilan ishlashdan juda yaxshi taassurot oldik. Jamoa zamonaviy texnologiyalar, AI avtomatlashtirish va biznes jarayonlarini optimallashtirish bo‘yicha professional yondashadi. Vazifani yaxshi tushunib, yechimlarni aniq va tushunarli tarzda taklif qilishadi. Aloqa va qo‘llab-quvvatlash ham yaxshi yo‘lga qo‘yilgan. Biznesini texnologiyalar yordamida rivojlantirmoqchi bo‘lgan kompaniyalarga TezCode'ni tavsiya qilamiz.

Abdulaziz 24.09.2026 18:09:36

Uznetix.com
Men Uznetix kursda koʻp foydali maʼlumotlarni oʻrganyapman ,Uznetix jamoasi oʻzbek xalqiga ishonchli va toʻgʻri yoʻl koʻrsatyapti, haqiqiy investorlarni yetishtirmoqda , Uznetix kompaniyasida faqat bilim ulushimas bu kompaniyada xayriya ham qilishadi

Uznetix 24.09.2026 17:37:03

Uznetix.com
Bilim va amaliyot birlashgan joyda natija albatta boʻladi. Uznetix bilan birga oʻsish va oʻz chegaralarimizni kengaytirish judayam maroqli. Kelajagini bugundan qurayotganlar va Moliyaviy erkinlik sari tashlangan har bir qadamimizda Uznetix’ning oʻrni beqiyos.

Noila 24.09.2026 16:06:02

Uznetix.com
Uznetix juda ajoyib yaratilgan jonkuyar menejer va kuratorlar oʻz ishini ustasi. Man boshqa kurslarda bunday qoʻllab quvvatlashni koʻaganman.

Uznetix 24.09.2026 09:39:01

Uznetix.com
Uznetix nafaqat biznes, balki yugori darajadagi ijtimoiy mas'uliyatga ega kompaniyadir. Uznetix faol ravishda xayriya ishlarida qatnashadi, foydaning bir qismini xayriya fondlariga ajratadi va yordamga muhtojlarga manzilli yordam ko'rsatadi. Uznetix uchun fagat bilim ulashish emas, balki jamiyatning yaxshilanishiga yordam berish ham muhimdir.

Muhtabar 23.09.2026 15:00:22

ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER in Termez, Uzbekistan - current information in the catalog Yellow Pages of Uzbekistan. ARDANA TERMEZ PRIVATE ENTERPRENER: contacts, address, phone, fax, website, location, landmarks and other additional information on the website Yellow Pages Uzbekistan.
We cookie files will use